Małgorzata Rozenek-Majdan w zjawiskowej sukience H&M. Wiemy ile kosztuje!

Prezenterka wzięła udział we wczorajszej premierze kolekcji Giambattista Valli x H&M, która odbyła się w eleganckich wnętrzach Teatru Wielkiego. Na tę okazję Małgorzata Rozenek-Majdan włożyła tiulową sukienkę, którą znajdziecie w tej kolekcji.

Małgorzata Rozenek-Majdan w sukience H&M 

"Perfekcyjna Pani Domu" pojawiła się wczoraj na specjalnym wydarzeniu zorganizowanym przez szwedzką sieciówkę H&M. W trakcie imprezy zaprezentowano kolekcję przygotowaną wspólnie z projektantem Giambattista Valli, a zaproszeni goście jako pierwsi mieli możliwość kupienia ubrań i dodatków, które w regularnej sprzedaży pojawią się dopiero 7 listopada. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie w spektakularnej sukience z kolekcji Giambattista Valli x H&M. Pudroworóżowa kreacja wykonana z tiulu ma gorsetową górę oraz wielowarstowy dół. W talii posiada ozdobny pasek z kokardą. Sukienka, którą miała na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan, kosztuje 1299 zł. W kolekcji znajdziecie jeszcze jedną tak zjawiskową sukienkę. Uszyta została z kilku warstw czerwonego tiulu, jest asymetryczna, a dłuższy tył wygląda niczym tren. Za drugą kreację trzeba zapłacić 1599 zł. Stylizację Małgorzata Rozenek-Majdan uzupełniła czarnymi sandałkami na obcasie. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy na pokazie Giambattista Valli x H&M

Podczas wczorajszej prezentacji zaproszeni celebryci, influencerki oraz redaktorzy mogli nie tylko obejrzeć limitowaną kolekcję H&M, ale również zrobić wcześniejsze zakupy. Ubrania oraz dodatki Giambattista Valli trafią do sprzedaży 7 listopada. Będzie można kupić je na stronie internetowej marki oraz w dwóch salonach H&M w Polsce - w Galerii Krakowskiej i w sklepie H&M przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Na premierowej imprezie, oprócz Małgorzaty Rozenek-Majdan, pojawiło się sporo znanych twarzy. W stylizacjach skomponowanych z elementów pochodzących ze specjalnej kolekcji H&M widziałyśmy Julię Wieniawę, Natalię Siwiec, Paulinę Sykut-Jeżynę, Karolinę Pisarek oraz Jessikę Mercedes. 

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera akcję fundacji Omenaa Mensah

Prezenterka wzięła udział w sesji zdjęciowej zorganizowanej przez fundację Omena Foundation. #Kazdakoszulapomaga to akcja, z której całkowity dochód zostanie przekazany na dokończenie budowy szkoły w Ghanie. Wszystkie koszule zaprojektował Maciej Zień, a do akcji charytatywnej, oprócz Małgorzaty Rozenek-Majdan, zaproszono również Miss Polonię Milenę Sadowską oraz Miss Świata Venessę Poncedeleon. Wszystkie modele kosztują 399 zł.  

Więcej o: