Gabi Drzewiecka została twarzą kapsułowej kolekcji marki ZAQUAD

Dziennikarka Gabi Drzewiecka nawiązała współpracę ze znaną polską marką ZAQUAD. Prezenterka pojawiła się w kampanii promującej limitowaną kolekcję Zaquad for Freedom.

Zaquad istnieje na rynku dopiero od 2015 roku, ale przez ten czas stał się jedną z najbardziej popularnych marek wśród polskich celebrytów. Fankami projektów, założonej przez Annę Banaczek marki, są my innymi Anna Lewandowska, Joanna Koroniewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Marcelina Zawadzka.

Gabi Drzewiecka twarzą kapsułowej kolekcji ZAQUAD

Do promocji najnowszej kolekcji marka zaprosiła dziennikarkę Gabi Drzewiecką. Kampania "Zaquad for Freedom" podkreśla inspirującą siłę kobiet oraz walkę o niezależność.

Moda jest po to, aby dawać kobietom wolność, mobilizować do poczucia pewności siebie w każdej sytuacji. To motyw przewodni Zaquad for Freedom, a siłą przedstawionej wizji jest Gabi Drzewiecka. Bezkompromisowa i odważna kobieta, która zawsze stanowczo dąży do realizacji swoich marzeń
– komentuje założycielka i główna projektantka marki Zaquad, Anna Banaczek.

Gabi Drzewiecka w kampanii markiGabi Drzewiecka w kampanii marki Fot. Zaquad

W kapsułowej kolekcji, którą promuje Gabi Drzewiecka znajdziemy luźne, proste modele o fasonie oversize, elementy sportowe oraz ubrania w miejskim stylu. Zaquad for Freedom to przede wszystkim lekkie wiatrówki wykonane z wytrzymałego oraz wodoodpornego ortalionu, obszerne bluzy oraz puchowe kamizelki z lekkim wypełnieniem. Uwagę zwracają również spodnie z wysokim stanem tzw. paper bags uszyte z marmurkowego jeansu.

W przypadku kolorystyki przeważają barwy, do których zdążył nas już przyzwyczaić Zaquad w swoich poprzednich kolekcjach. To przede wszystkim wszelkie odcienie szarości, khaki oraz zestawienie czerni z bielą. Nowością są barwne nadruki w postaci kolibrów oraz serc.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.