Kinga Rusin z misiem w sukience Bizuu. Kolejna edycja akcji "Podaruj misia"

Kinga Rusin wstawiła na Instagram zdjęcie z uroczą misią Kingą w sukience marki Bizuu. To pluszak, którego można kupić w ramach akcji "Podaruj misia" Fundacji TVN Nie jesteś sam. Zobacz, jakie jeszcze gwiazdy i marki odzieżowe przyłączyły się do tej akcji!

Kinga Rusin z misiem Kingą w sukience Bizuu

Jak zawsze pod koniec roku rusza akcja "Podaruj misia" Fundacji TVN. Także w obecnej edycji znani i lubiani namawiają do kupna "charytatywnego" pluszaka. W akcję włączyła się również Kinga Rusin, która wstawiła na swój Instagram zdjęcie z misią Kingą. Pluszowa zabawka ma na sobie urocze ubranko bardzo znanej, ekluzywnej marki Bizuu. Organizatorzy akcji zadbali o to, aby misie były jak najbardziej atrakcyjne dla klientów, dlatego sukienka jest naprawdę wyjątkowa i piękna. Taką samą ma malutki miś, który jest przyszyty z boku misia Kingi. Stylizacja Kingi Rusin jest tu mniej istotna, ale również można na nią zwrócić uwagę. Dziennikarka włożyła kombinezon w modnym, lekko połyskującym kolorze beżowym, a talię podkreśliła brązowym paskiem. Kombinezon ma kopertowy dekolt, który ładnie wyszczupla. Kinga Rusin na głowę włożyła beżową czapkę z ozdobą z przodu. 

Znane marki modowe przyłączają się do akcji

Znana dziennikarka to niejedyna sławna osoba, która promuje tę akcję. Na Instagramie można znaleźć wiele zdjęć na których zobaczycie znane gwiazdy z pluszakami. Zakup misia to oczywiście przede wszystkim dobry uczynek, ale również atrakcja dla osób interesujących się modą, markami i projektantami. Wiele z nich specjalnie na tę akcję wykonało stylowe ubranka dla misiów, zresztą wspólnie z gwiazdami. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej zachęcić ludzi do zakupu uroczego pluszaka.

Jakie marki włączyły się do akcji orócz wspomnianej wyżej Bizuu? Petite Maison, czyli marka produkująca dziecięce ubranka zaprojektowała czerwone wdzianko misia o imieniu Ania, którego promują Anna Lewandowska oraz Zofia Ślotała. Swojego eleganckiego misia Oliviera ma również Olivier Janiak. Kraciaste, stylowe ubranko przygotował projektant Tomasz Ossoliński. Uroczego misia i jego białe ubranko zaprojektowała również Katarzyna Sokołowska, jurorka Top Model, razem z Dawidem Wolińskim, projektantem mody. Akcję promują również m.in. Piotr Kraśko, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i inni. 

Akcja "Podaruj misia" Fundacji TVN Nie jesteś sam

Wszystkie misie będą dostępne w sprzedaży już 7 grudnia 2019 roku. Będzie można je kupić w Rossmannie oraz na Allegro. Miś klasycznej wielkości kosztować będzie 50 zł, wersja z breloczkiem - 80 zł, a wersja gigant będzie dostępna na licytacji na Allegro. Dochód z ich sprzedaży będzie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. To już 14 edycja tej akcji!