Anna Lewandowska w koszulce La Mania! Kupując ją, pomożesz chorym dzieciom!

Trenerka fitness od lat stara się pomagać najbardziej potrzebującym i chorym osobom, które proszą ją o wsparcie. Tym razem Anna Lewandowska przyłączyła się do akcji marki LA MANIA. Cała kwota ze sprzedaży T-shirtu "Love is love" zostanie przeznaczona na rzecz fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Anna Lewandowska w koszulce LA MANIA

Na jednym z ostatnio opublikowanych zdjęć Anna Lewandowska ma na sobie koszulkę z limitowanej edycji LA MANII. Całkowity dochód ze sprzedaży tego modelu zostanie przeznaczony na pomoc chorym dzieciom. Produkt został wykonany z białej, wysokiej jakości bawełny. Na środku znajduje się czerwony, delikatny napis „Love is love”. T-shirt kosztuje 190 zł. Można go kupić w rozmiarze od 34 do 42 w sklepie online marki oraz w jej butikach. Gwiazda publikując zdjęcie w tej koszulce, poprosiła swoich fanów o nieocenianie innych.

NIE OCENIAJ DRUGIEJ OSOBY, BO NIGDY NIE WIESZ, JAKĄ WALKĘ WŁAŚNIE TOCZY.

Trenerka fitness wielokrotnie doświadczyła hejtu, dlatego dobrze wie, co czują osoby w tej sytuacji. 

Anna Lewandowska pomaga

Żona Roberta Lewandowskiego chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych, które mogą pomóc drugiemu człowiekowi. Małżeństwo w zeszłym roku przekazało 500 tysięcy złotych na remont Centrum Zdrowia Dziecka. Często odwiedzają małych pacjentów tego szpitala, aby choć przez chwilę mogli oni  zapomnieć o chorobie. Wielokrotnie wspierali zbiórki pieniędzy tych osób, które prywatnie starały się zgromadzić środki na leczenie. Anna Lewandowska chętnie bierze udział w corocznym balu Fundacji TVN, gdzie zbierane są środki dla ich podopiecznych. W tym roku trenerka fitness zaprojektowała również misia Anię, którego będzie można kupić w Rossmannie, a dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony właśnie na pomoc chorym dzieciom.

Zobacz wideo

Akcja LA MANII wspierana przez gwiazdy

Nie tylko Anna Lewandowska wspiera akcję zorganizowaną przez LA MANIĘ. Na zakup koszulek „Love is love” zdecydowała się również Natalia Siwiec, Maja Sablewska i Agnieszka Dygant. Ten produkt, dzięki swojej prostocie, doskonale sprawdzi się nie tylko do luźnych, casualowych stylizacji, ale również do tych bardziej eleganckich. Jeśli zdecydujemy się dobrać do koszulki wygodne jeansy, możemy wyjść tak do pracy, na uczelnię czy na spotkanie ze znajomymi. Jeśli zaś dobierzemy do niej spódnicę lub eleganckie spodnie i marynarkę, stworzymy bardziej oficjalny look!

Więcej o: