Magda Mołek w klasycznym beżowym płaszczu - idealnym na jesień

Magda Mołek wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie w klasycznym beżowym płaszczu. To idealne okrycie wierzchnie na jesień, ponadczasowe i uniwersalne. W dodatku wygląda dobrze z całą resztą stylizacji Magdy Mołek! W poście znana dziennikarka i prezenterka przekonuje również do czytania.

Magda Mołek w beżowym płaszczu

Magda Mołek lubi jesienne płaszcze, co często można zobaczyć na jej Instagramie. Ostatnio podzieliła się swoim zdjęciem na którym była ubrana także w to okrycie wierzchnie. Tym razem Magda Mołek zdecydowała się na klasyczny beżowy trencz. Ten model jest zdecydowanie ponadczasowy, zarówno jeśli chodzi o fason jak i o kolor. Tak wyglądały pierwsze płaszcze tego typu. Cechy charakterystyczne to m.in. dwa rzędy guzików, a także wiązanie w pasie, pagony i długość do kolan. Płaszcz tego typu to codzienna elegancja, ale z nutką nonszalancji. Szczególnie jak w przypadku Mołek, która zarzuciła go tylko na ramiona. Taki płaszcz jest bardzo popularny, dlatego z łatwością można kupić go w sieciówkach.

Stylizacja Magdy Mołek

Stylizacja Magdy Mołek jest casualowa, w miejsko - sportowym stylu. Pod płaszcz założyła luźną, niebieską koszulę z długimi rękawami. Zdecydowała się też na jeansy o prostym kroju w ciemnoszarym kolorze. Do tego zestawu dobrała białe sneakersy. Można powiedzieć, że jest to prosta stylizacja, ale w dobrym stylu i zawsze na czasie. Trencz dobrze uzupełnia tę stylizację. To kolejna zaleta tego okrycia wierzchniego - płaszcz Magdy Mołek to nie tylko ponadczasowość, ale również uniwersalność. Kolor beżowy z łatwością można dopasować do innych elementów garderoby. Z kolei fason trencza pasuje zarówno do elegancji stylizacji jak i codziennych oraz sportowych.

Magda Mołek z książką Tokarczuk

Tak naprawdę to nie stylizacja miała grać główną rolę na tym zdjęciu, ale trzymana w rękach książka, bo to post o tym, że warto czytać. Dziennikarka określiła, że jest to „niedziela z książką na spacerze”. Mołek zdecydowała się na pozycję nowo upieczonej Noblistki - Olgi Tokarczuk „Prawiek”. W poście dziękuje za inaugurację akcji Monice Olejnik, która parę dni temu również wstawiła zdjęcie - razem z Anją Rubik i Mary Komasą także trzyma książki Olgi. Olejnik przekonuje, że warto sięgać po dzieła naszej Noblistki, bo pomagają w myśleniu i słuchaniu.

Więcej o: