Księżna Kate Middleton w Pakistanie w modnych butach z ASOSa!

Właśnie rozpoczęła się królewska podróż po Pakistanie! Księżna Kate Middleton znana ze swojego eleganckiego stylu i tym razem nie zawiodła fanów na całym świecie! Podczas jednej z oficjalnych wizyt miała na sobie buty z popularnej firmy ASOS!

Księżna Kate Middelton w butach ASOS

Podczas pierwszego dnia królewskiej wizyty w Pakistanie, księżna wybrała tradycyjny strój shalwar kameez w błękitnym kolorze, który został zaprojektowany przez pakistańskiego projektanta, Maheena Khana. Do tej stylizacji księżna Kate Middleton dobrała beżowe buty na delikatnym słupku. Co ciekawe, żona księcia Williama zdecydowała się na dwa, bardzo podobne do siebie modele. Pierwszy z nich pochodził z zeszłorocznej kolekcji Russell & Bromley. Kate Middleton miała już go na sobie podczas podróży w Indiach w 2016 roku. Kolejna para butów pochodziła z kolekcji ASOS, sklepu popularnego również w naszym kraju. Buty kosztowały 23,99 funtów, dzięki czemu w kilka chwil się wyprzedały.

 

Stylizacje Kate Middleton w Pakistanie

Żona księcia Williama uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie! Kate Middleton podczas długo wyczekiwanej podróży po Pakistanie, już pierwszego dnia zaskoczyła stylizacją. Podczas oficjalnego powitania na lotnisku zaprezentowała się w niebanalnej kreacji stworzonej przez jedną z jej ulubionych projektantek, Catherine Walker. Elegancka suknia z efektem ombre w kolorze białym i turkusowym zrobiła ogromne wrażenie na fanach rodziny królewskiej na całym świecie. Uzupełnieniem kreacji były turkusowe spodnie stworzone również przez tę samą projektantkę. Całość nawiązywała do tradycyjnego stroju obowiązującego w Pakistanie. Mama trójki dzieci dobrała do tego dość niedrogie dodatki. Torebka oraz kolczyki to jedne z najtańszych elementów stylizacji. Akcesoria pochodzą z kolekcji marki ZEEN. Za biżuterię księżnej Kate Middelton trzeba zapłacić 10 dolarów, a za kopertówkę 29 dolarów. Oba produkty, jak nietrudno się domyślić, w mgnieniu oka się wyprzedały.

Styl Księżnej Kate Middelton

Przyszła królowa Wielkiej Brytanii chętnie sięga po produkty z różnych półek cenowych. W jej ogromnej szafie znajdziemy ubrania z Zary, H&M, ale również od największych, światowych projektantów, którzy często tworzą kreacje specjalnie dla niej. Podczas wizyty w Polsce księżna Kate Middleton zdecydowała się również na suknię polskiego projektanta. Gosia Baczyńska stworzyła dla niej elegancki projekt, który został doceniony niemal przez całą branżę mody. Projektantka, jak sama przyznała z jednym z wywiadów, była zaskoczona i niezwykle szczęśliwa, że Kate Middleton zdecydowała się na projekt właśnie jej autorstwa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.