Małgorzata Rozenek-Majdan w młodzieżowej stylizacji z koszulą z popularnej sieciówki

Prezenterka zdecydowała się tym razem na młodzieżową stylizację inspirowaną modnym w latach 90. stylem grunge. Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała flanelową koszulę w kratę z popularnej szwedzkiej sieciówki Monki. Wiemy, ile kosztuje!

Celebrytka zapowiedziała wczoraj, że znika na jeden dzień z Instragrama. Jej nieobecność w social mediach związana była ze wspólną akcją fundacji Rak'n'Roll oraz marki Avon, przypadającą na Dzień Walki z Rakiem Piersi. Perfekcyjna Pani Domu, mimo wcześniejszych zapewnień o całodniowej nieobecności, zniknęła z Instagrama zaledwie na dwie godziny. W kolejnym poście Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała nową stylizację, w której fankom najbardziej spodobała się różowa koszula.  

Małgorzata Rozenek-Majdan i koszula Monki 

Prezenterka po raz kolejny zdecydowała się na młodzieżową stylizację, która tym razem nawiązywała do popularnego w latach 90. stylu grunge. Pierwsze skrzypce w zaprezentowanym przez Małgorzatę Rozenek-Majdan zestawie, gra obszerna, flanelowa koszula w różowo-czarną kratę. Oversize'owy model pochodzi z nowej kolekcji szwedzkiej marki Monki i kosztuje 119 zł. Można kupić ją na stronie internetowej sklepu albo poszukać w jednym z dwóch stacjonarnych salonów tej marki w Polsce. Jeden znajduje się w Krakowie, drugi natomiast w Katowicach. Monki to siostrzana marka popularnego w naszym kraju H&M. Doskonale łączy skandynawski design z kolorowym wzornictwem azjatyckiego street style. Flanelowe koszule w kratę były niezwykle popularne na początku lat 90. Nosili je przede wszystkim miłośnicy rockowego brzmienia z Seattle, ale w szybkim czasie przeniknęły do mainstreamu. Dziś kojarzymy je również ze stylizacjami naszych ulubionych serialowych bohaterek tamtego okresu z "Beverly Hills 90210" oraz "Przyjaciół".

Magłorzata Rozenek - Majdan stylizacja 

Koszula flanelowa w różowo-czarną kratę, która ma na sobie Małgorzata Roznek-Majdan, to nie jedyny element inspirowany modą grunge. Wraz z nostalgią za latami 90. do łask wróciły ciężkie, sznurowane buty. Glany przez lata kojarzone z alternatywnymi subkulturami w 2019 roku zasłużyły na miano najmodniejszego obuwia wśród celebrytek oraz influencerek. Modne są przede wszystkim glany w kolorze białym i właśnie na taki model zdecydowała się prezenterka. Jej wybór padł na bardzo popularną ekskluzywną markę Bottega Venetta, a białe glany Małgorzaty Rozenek-Majdan kosztują ponad sześć tysięcy złotych. Perfekcyjna Pani Domu często łączy w swoich stylizacjach ubrania i dodatki, które pochodzą z sieciówek oraz znanych domów mody. Zestaw uzupełniają jeansowe, poszarpane szorty marki CHAOS założonej przez Martę Boliglovy, i choć nie są dostępne już w sprzedaży, to wiemy, że trzeba za nie zapłacić ponad 800 zł. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i rabaty na zakupy

Celebrytka wraz z zaprzyjaźnionymi markami przygotowuje często dla swoich fanek zakupowe rabaty. Tym razem z okazji piątych urodzin internetowego sklepu z kosmetykami Shopaholicdolls Małgorzata Rozenek-Majdan zachęca do zakupów z 10 proc. rabatem. Na Instagram Stories prezenterka pokazała swoje ulubione produkty do pielęgnacji twarzy, które można kupić na stronie sklepu Shopaholicdolls.