Paulina Sykut - Jeżyna w najmodniejszej spódnicy sezonu z Reserved

Prezenterka bawi się modą i chętnie z nią eksperymentuje! Jej stylizacje są zawsze dopracowane, co nie umyka uwadze jej fanów. Paulina Sykut - Jeżyna opublikowała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie w modnej spódnicy z popularnej sieciówki!

Paulina Sykut – Jeżyna zawsze w modzie

Gwiazda chętnie pokazuje swoje codzienne stylizacje na Instagramie. Wygląda stylowo nawet podczas biegania, które stało się jej pasją. Ostatnio opublikowała zdjęcie w jeansowej spódnicy midi z kobiecym rozcięciem z przodu. Tego typu produkty powinna mieć w tym sezonie każda kobieta, która śledzi jesienne trendy. Poza tym jeans chyba nigdy nie wyjdzie z mody! Co ciekawe na tego typu produkt może pozwolić sobie wiele z nas. Spódnica z grubego jeansu z Reserved kosztuje 89,99 zł!

 

Jesienna stylizacja Pauliny Sykut – Jeżyny

Śledząca trendy prezenterka do swojej nowej, jeansowej spódnicy dobrała czarną bluzkę z bufiastymi rękawami. Bawełniana bluzka „Lima”, którą znajdziemy w sklepie Laurella to koszt 169 zł. Niestety jest już obecnie niedostępna. Jesienny loook Paulina Sykut - Jeżyna uzupełniła czarną torebką od Lilou, po których produkty chętnie sięgają nie tylko polskie gwiazdy, ale również m.in. aktorka Halle Berry. Torebka, na którą zdecydowała się Paulina Sykut – Jeżyna to koszt ok. 1400 zł.

Paulina Sykut –Jeżyna i droga na sam szczyt

Pochodzącej z Puław gwieździe wróżono karierę muzyczną, a nie telewizyjną. Od wczesnych lat zdobywała nagrody na przeróżnych konkursach muzycznych, a nawet wzięła udział w 2003 roku w polskiej edycji popularnego programu Idol, dzięki któremu karierę rozpoczęły także tacy artyści jak Szymon Wydra, Tomasz Makowiecki czy Ania Dąbrowska.  Muzyka pełni ogromną rolę w życiu prezenterki i chętnie prezentuje swój talent wokalny.

Życie prywatne Pauliny Sykut – Jeżyny

Gwiazda stroni od skandali i życia w blasku fleszy. Chroni prywatność swojej rodziny. Ze swoim mężem Piotrem Jeżyną poznała się w 1998 roku i do dzisiaj tworzą udany związek. Postanowili się pobrać w 2011 roku i doczekali się uroczej córeczki Róży, której twarzy nie pokazują w mediach. Najmłodszy członek rodziny jest oczkiem w głowie rodziców. Róża jest równie stylowa jak jej mama, która chętnie pokazuje swoim fanom stylizacje córki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.