Maffashion w sukience z wyprzedaży!

Blogerka ostatnie dni spędziła na wakacjach w Dubaju ze swoim partnerem, Czarkiem Jóźwikiem znanym youtuberem. Maffashion opublikowała właśnie zdjęcie w sukience polskiej marki ICON, którą teraz kupicie w promocyjnej cenie.

Maffashion w sukience od ICON

Julia Kuczyńska, bo tak nazywa się Maffashion, zabrała ze sobą na luksusowe wakacje wiele stylizacji. Na zdjęciu opublikowanym przez blogerkę możemy zobaczyć ją w czarnej, krótkiej sukience, która pochodzi z kolekcji polskiej marki ICON. Rozkloszowana kreacja z odkrytymi plecami została uszyta z włoskiej tafty. Pierwotnie ten model kosztował 890 zł, jednak teraz znajdziemy ją w sklepie internetowym firmy za 623 zł. Do tej sukienki nie potrzeba zbyt wielu dodatków. Maffashion zdecydowała się na czarne, stylowe buty od Chloe oraz zieloną torebkę od Bottegi Venety.

Maffashion stawia na najlepsze marki

To pierwsza w Polsce blogerka modowa, która osiągnęła tak duży sukces. Jej stylizacje pojawiły się na różnych, najważniejszych portalach i magazynach modowych. Maffashion chętnie łączy znane sieciówki z metkami od największych projektantów. W jej ogromnej garderobie znajdziemy produkty od Diora, Chloe, Prady czy Yves Saint Laurent, a także z Zary oraz H&M. Jej styl podziwiają ludzie na całym świecie, co skutkuje zaproszeniami do udziału w międzynarodowych kampaniach reklamowych.

Kariera Maffashion

Swoją karierę rozpoczęła w 2009 roku, kiedy założyła bloga, na którym prezentowała własne stylizacje. Twórczość Julii Kuczyńskiej spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego wspólnie z koleżanką z branży Jessicą Mercedes, prowadziła program „J&J Fashion Show”.  W 2012 roku stworzyła wspólnie z Martą Gajewską, projektantką, własną markę odzieżową „Staff by Maff”. Blogerka niedawno odkryła w sobie talent aktorski i zagrała jedną z ról w filmie „Planeta Singli 2”, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem wśród jej fanów.