Hailey Bieber pokazała zjawiskową suknię ślubną!

Hailey Bieber zaskoczyła wszystkich i po niemal tygodniu oczekiwania pokazała swoją suknię ślubną, w której powiedziała sakramentalne" tak" Justinowi Bieberowi. Modelka zdecydowała się na piękną, koronkową kreację, którą zachwyciła fanów!

Hailey Bieber w sukni ślubnej

Modelka w tym najważniejszym dla siebie dniu zdecydowała się na aż trzy kreacje. Dodała na Instagramie zdjęcia, na których w całej okazałości widać jej suknię ślubną. Gwiazda miała na sobie koronkową suknię o fasonie tzw. rybki, z długim rękawem, zaprojektowaną przez Virgil ??Abloh, dyrektora artystycznego linii męskiej Louis Vuitton oraz założyciela domu mody Off-White. Odkryte plecy w sukni dodawały sukni niezwykłego charakteru i podkreślały sylwetkę modelki. Całość uzupełniał 12 metrowy szyfonowy welon, na którego końcu znalazł się wyhaftowany napis „Dopóki śmierć nas nie rozłączy”.

 

Ślub Hailey i Justina Bieber

Uroczystość odbyła się 30 września w luksusowym hotelu Montage w Palmetto Bluff w Południowej Karolinie. To już drugi ślub popularnej pary. Pierwszy odbył się w tajemnicy tylko w obecności najbliższej rodziny gwiazd. Tym razem zdecydowali się na wystawne przyjęcie na ponad 150 osób. Na liście gości znaleźli się znajomi i przyjaciele świeżo upieczonych małżonków, m.in. Kendall Jenner, która jest jedną z najbliższych przyjaciółek modelki.

Hailey i Justin Bieber – historia ich miłości

Modelka od wielu lat była jedną z fanek Justina Biebera. Podczas medialnego i burzliwego związku piosenkarza z Seleną Gomez wspierała ich związek. Poznali się w 2009 roku, kiedy ojciec modelki, Steve Baldwin przedstawił ich sobie podczas jednej z imprez. W 2015 roku para była ze sobą w związku, jednak zdecydowali o rozstaniu. Postanowili ponownie spróbować pod koniec 2017 roku, kiedy modelka rozstała się z innym popularnym piosenkarzem Shawnem Mendesem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.