Torebki Wittchen ponownie w sieci LIDL

Już 12 października Lidl rusza z kolejną rewelacyjną ofertą! Torebki Witchen dla kobiet oraz mężczyzn będzie można kupić w rewelacyjnych cenach w wybranych sklepach w całej Polsce! Wiemy, które modele trafią na lidlowe półki!

Za ile torebki Wittchen w Lidlu?

Skórzane, damskie torebki Wittchen dostaniemy w aż 49 wzorach za 279 zł. Do wyboru mamy skórę: pikowaną, klasyczną, nappa, saffino i lizard. Tym razem Lidl zdecydował się również na sprzedaż plecaków, które w tym sezonie biją rekordy popularności i będą dostępne w czterech wzorach. Plecaki kosztować będą także 279 zł. Panowie również znajdą coś dla siebie! Listonoszki z naturalnej, włoskiej skóry będą dostępne w trzech wzorach za 189 zł. Lidl pamiętał również o osobach, którym przydałaby się porządna aktówka. Dostaniemy je za 279 zł w kolorze czarnym.

Lidl kolejny raz współpracuje z WittchenLidl kolejny raz współpracuje z Wittchen Lidl kolejny raz współpracuje z Wittchen

Torebki Wittchen 13 raz w Lidlu!

To nie pierwszy raz, gdy dyskont decyduje się na sprzedaż produktów tej marki. Już kilkukrotnie klienci mieli okazję dostać produkty tej firmy właśnie w Lidlu. Tym razem Lidl zdecydował się na sprzedaż torebek wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Historia pokazała, że klienci mogą zrobić bardzo wiele, aby dostać wymarzony produkt. Długie kolejki osób czekających na otwarcie sklepu to już tradycja, gdy w popularnej sieci pojawia się wyjątkowy produkt. Jak będzie tym razem? Przekonamy się 12 października!

Produkty Wittchen

Wittchen to polskie przedsiębiorstwo, które dzięki produktom najwyższej jakości od wielu lat z powodzeniem utrzymuje się na rynku. Marka posiada ponad 100 sklepów w całej Polsce. Ich produkty możemy kupić w większości galerii handlowych w dużych miastach. To rodzinna firma, która wkracza również na europejski rynek. Produkty charakteryzuje elegancki styl oraz najwyższą jakość materiałów. Wittchen w swojej ofercie ma również portfele, walizki, buty, ubrania i akcesoria.

Więcej o: