Walizki Wittchen są teraz na wyprzedaży! Wybieramy modele tańsze o ponad połowę!

Joanna Szczurek
19.07.2019 10:42
walizki Wittchen

walizki Wittchen (Instagram/ @wittchencom)

Walizki Wittchen to jedne z najchętniej kupowanych toreb podróżnych. Są cenione za swój stylowy wygląd i porządne wykonanie. Na co dzień kosztują sporo, jednak w okresie wyprzedaży możesz kupić je w bardzo korzystnej cenie! Wybrałyśmy modele, które są teraz przecenione o ponad połowę!

Małe walizki Wittchen 

Małe, kabinowe walizki Wittchen będą idealne jako bagaż podręczny. Są wykonane z wytrzymałego polikarbonu, a ich kółeczka są zrobione z tworzywa sztucznego ABS z elastyczną powłoką. Te walizki Wittchen mimo, że są niewielkie, to są bardzo pojemne! Walizka posiada dwie komory: jedną zapinaną na suwak, a drugą z pasami zabezpieczającymi. Każda komora ma też kieszeń zamykaną na suwak. Pojemność walizek to 40 l. Wybrałyśmy modele w klasycznym, czarnym kolorze, który jest odporny na zbrudzenia, co jest bardzo ważne przy częstych podróżach. Mamy też dwa inne modele: biały i żółty. Są bardzo stylowe 

Średnie walizki Wittchen 

Te walizki Wittchen są rówież wykonane z polikarbonu. Posiadają cztery kółka, co znacznie ułatwia ciągnięcie walizki. Te modele mają pojemność około 60 l. Walizki te posiadają system TSA, który zapobiegnie zepsuciu zamka przy ewentualnej rewizji przez służby celne. Wybrałyśmy modele w eleganckim, beżowo-złotym kolorze, które należą do naszych ulubieńców. Świetnie prezentuje się tez ta fioletowa, bordowa oraz w nasyconym, niebieskim kolorze.

Duże walizki Wittchen 

Duże walizki Wittchen przydadzą się na dłuższe wyjazdy, a także kiedy podróżujemy w większą ilość osób i chcemy spakować się do jednej walizki. Teraz te modele kupisz o połowę taniej! Okres wyprzedaży to najlepszy moment na to, żeby zaopatrzyć się w nową i porządną walizkę, ponieważ nie jest to zakup na jeden sezon. W walizkę warto zainwestować, ponieważ droższe i solidniejsze modele posłużą nam na wiele lat. Te walizki mają już znacząco większą pojemność, bo jest to aż 120 l. Z pewnością zmieścisz tu wszystko, czego potrzebujesz.

Więcej o: