Walizki WITTCHEN są teraz na wyprzedaży! Wybieramy modele tańsze o ponad połowę!

Walizki WITTCHEN to jeden z najchętniej kupowanych modeli bagażu. Są cenione za swój stylowy wygląd i porządne wykonanie. Na co dzień kosztują sporo, jednak w okresie wyprzedaży możesz kupić je w bardzo korzystnej cenie! Wybrałyśmy modele, które są teraz przecenione o ponad połowę!

Małe walizki WITTCHEN

 

Małe, kabinowe walizki WITTCHEN będą idealne jako bagaż podręczny. Są wykonane z wytrzymałego polikarbonu, a ich kółeczka są zrobione z tworzywa sztucznego ABS z elastyczną powłoką. Te walizki WITTCHEN mimo, że niewielkie, są bardzo pojemne! Walizka posiada dwie komory: jedną zapinaną na suwak, a drugą z pasami zabezpieczającymi. Każda komora ma też kieszeń zamykaną na suwak. Pojemność walizek to 40 l. Wybrałyśmy modele w klasycznym, czarnym kolorze, który jest odporny na zbrudzenia, co jest bardzo ważne przy częstych podróżach. Mamy też inne modele w wiosenno-letnich odcieniach: kremowy, morski i żółty. Są bardzo stylowe. 

Średnie walizki WITTCHEN

 

Te walizki WITTCHEN są rówież wykonane z polikarbonu. Posiadają cztery kółka, co znacznie ułatwia ciągnięcie walizki. Ich pojemność to około 60 l. Walizki te posiadają system TSA, który zapobiegnie zepsuciu zamka przy ewentualnej rewizji przez służby celne. Wybrałyśmy modele w rożnych kolorach, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasz typ? Odcienie różowego! Świetnie prezentuje się również turkusowa. Fankom minimalizmu proponujemy ponadczasową walizkę w bieli lub szarości.  

Duże walizki WITTCHEN

 

Duże walizki WITTCHEN przydadzą się na dłuższe wyjazdy, a także kiedy podróżujemy w większą ilość osób i chcemy spakować się razem. Okres wyprzedaży to najlepszy moment na to, żeby zaopatrzyć się w nową i porządną walizkę, ponieważ nie jest to zakup na jeden sezon. W walizkę warto zainwestować, ponieważ droższe i solidniejsze modele posłużą nam na wiele lat. Ich pojemność jest już znaczna, bo nawet do 100 l. Z pewnością zmieścisz tu wszystko, czego potrzebujesz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.