Torebki Michael Kors pojawią się w ofercie LIDL!

Ta wiadomość z pewnością zachwyci wszystkie fanki amerykańskiej marki. Od 13 maja w ofercie LIDL dostępne będą torebki Michael Kors. Jakie modele pojawią się w sprzedaży i ile będą kosztować?

LIDL szykuje nie lada gratkę dla miłośniczek bardzo popularnej w Polsce, amerykańskiej marki Michael Kors. Tym razem obejdzie się bez szturmu sklepów, jak to często bywało przy okazji pojawiającej się w ofercie dyskontu galanterii i torebek Wittchen, paść mogą jedynie serwery, bo kolekcja dostępna będzie wyłącznie online. Już 13 maja do sprzedaży trafią wybrane modele skórzanych torebek z charakterystycznym złotym logotypem zawieszonym na skórzanym sznureczku. Torebki Michael Kors będzie można kupić w uruchomionym w połowie kwietnia wirtualnym sklepie LIDL

Jakie torebki Michael Kors znajdą się w ofercie sieci LIDL?

Klientki będą miały do wyboru kilka wybranych modeli torebek Michael Kors. Fankom klasyki spodobają się beżowy kuferek na metalowych nóżkach oraz brązowo-biała shopperka z nadrukowanym logotypem marki. Maksymalistkom do gustu przypadnie pojemna i praktyczna Lilie Tote z rączkami z łańcuszkiem, a kobietom, które wolą nieco mniejsze torebki - sztywny kuferek z ozdobną kłódeczką. Wszystkie torebki Michael Kors mają w środku praktyczne kieszonki (dwie lub cztery w zależności od modelu) oraz metalowe nóżki, dzieki którym można bezpiecznie oprzeć je na ziemi.

Ile będą kosztować  torebki Michael Kors dostępne w Lidlu?

Każdy model będzie dostępny w tej samej cenie - 799 zł za sztukę. Trzeba przyznać, że jest to bardzo atrakcyjna oferta. Za torebkę Michael Kors musimy zapłacić najczęściej około 1200 - 1600 zł, a niższe ceny pojawiają się wyłącznie podczas sezonowych wyprzedaży. Między 13 a 19 maja będzie obowiązywała bezpłatna dostawa, niezależnie od wartości złożonego zamówienia. 

Amerykańska marka Michaela Korsa zadebiutowała w latach 80. Jednak już w 1993 roku projektant ogłosił upadłość i zamknął wszystkie sklepy, by ponownie wrócić na rynek dopiero w 2003 roku. Od tego czasu Kors skupia się przede wszystkim na projektowaniu torebek, zegarków, obuwia, biżuterii oraz innych dodatków.