Anna Lewandowska i jej nowa marka Phlov!

Anna Lewandowska właśnie wystartowała ze swoim kolejnym projektem: marką wegańskich i naturalnych kosmetyków. Jakie produkty znajdziemy w Phlov? Sprawdźcie!

Anna Lewandowska i Phlov

Trenerka fitness od jakiegoś czasu przygotowywała fanów do premiery swojego nowego biznesu. Dziś fani gwiazdy mogą sprawdzić, jakie produkty znalazły się w asortymencie marki kosmetycznej Phlov. W sklepie internetowym firmy Anny Lewandowskiej znajdziemy m.in. żele do mycia ciała oraz twarzy, kremy i kosmetyki do pielęgnacji twarzy, peelingi, balsamy do ciała. Ceny produktów zaczynają się od 49 zł, co jak na kosmetyki naturalne jest przystępną ceną.

 

Pomysł Anny Lewandowskiej

Jak możemy przeczytać na stronie firmy pomysł na stworzenie tego typu produktów zrodził się w głowie Anny Lewandowskiej już w 2016 roku. Trenerka szukała kosmetyków, które spełnią jej wymagania w codziennej pielęgnacji skóry i będą w pełni naturalne. Justyna Żukowska – Bodnar to osoba, która wspólnie z Anną Lewandowską stworzyła markę Phlov. Z branżą kosmetyczną jest związana od wielu lat, a jej produkty nagradzane SPA Prestige Awards, jednej z najważniejszych nagród w branży.  To ona nadzoruje cały proces produkcji kosmetyków zaczynając od pomysłu i receptury, aż po umieszczenie ich na sklepowych półkach.

Anna Lewandowska naturalne produkty Phlov

Produktów Phlov Anny Lewandowskiej w 97,7% składają się ze składników pochodzenia naturalnego. Według informacji ze strony internetowej działanie kosmetyków zostało sprawdzone za pomocą testu konsumenckiego. Wszystkie składniki użyte przy produkcji produktów posiadają niezbędne certyfikaty, które umożliwiają ich wykorzystywanie w naturalnych kosmetykach. Opakowania nowej marki Anny Lewandowskiej są ekologiczne i w pełni nadające się do recyklingu, co z pewnością spodoba się wielu jej Klientom. Jednak zanim na własnej skórze sprawdzimy działanie produktów Phlov będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ wysyłka produktów rozpoczyna się dopiero 28 października.

Więcej o:
Copyright © Agora SA