Joanna Koroniewska w modnej wieczorowej kreacji!

Aktorka pojawiła się ostatnio na otwarciu nowego atelier projektantów Paprocki i Brzozowski w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Na tę okazję Joanna Koroniewska wybrała kreację właśnie od tych projektantów, którą zachwyciła swoich fanów.

Joanna Koroniewska w sukience Paprocki i Brzozowski

Podczas środowej „parapetówki” nowego atelier duetu projektantów, aktorka zdecydowała się na złotą, cekinową kreację, która idealnie podkreślała jej figurę. Krótka sukienka z długim rękawem zwróciła uwagę wielu przybyłych na to wydarzenie osób, które zachwycały się stylizacją Joanny Koroniewskiej. Kreację uzupełniały szpilki odsłaniające palce, ale z mocno zabudowaną górą. Dzięki nim cały look idealnie komponował się w całość. Tego dnia aktorka zdecydowała się na rozpuszczone włosy pokręcone w lekkie fale i delikatnie podkreślający oczy makijaż.

Styl Joanny Koroniewskiej

Gwiazda na co dzień wybiera wygodne stylizacje. Przy dwójce dzieci komfort jest niezwykle ważny i Joanna Koroniewska bardzo dobrze o tym wie. W jej szafie znajdziemy wiele sukienek i spódnic, które idealnie wpasowują się trendy. Aktorka może pochwalić się idealną figurą, którą chętnie podkreśla wybierając dopasowane stylizacje.  Wysokie szpilki i buty sportowe z pewnością tworzą pokaźną kolekcję w garderobie Joanny Koroniewskiej. Gwiazda, stawiając na wygodne ubrania nie zapomina o tym, że jest kobietą i lubi poczuć się wyjątkowo w ubraniu, które ma na sobie.

Życie prywatne Joanny Koroniewskiej

Mężem aktorki jest Maciej Dowbor, prezenter telewizyjny. Para często komentuje swoje zdjęcia na Instagramie, dzięki którym uchodzą za sympatyczne i podchodzące do siebie z dystansem małżeństwo. Wielokrotnie odpowiadali sobie za pomocą swoich kont w mediach społecznościowych na typowe, małżeńskie dylematy i rozterki. Mąż aktorki kocha sport, którym zaraził resztę rodziny. Doczekali się dwóch córeczek: Janiny i Heleny.

Zobacz wideo

Parapetówka u Paprockiego i Brzozowskiego

Na środowej imprezie stawiło się wiele gwiazd i przyjaciół projektantów. Celebryci chętnie sięgają po ich ubrania. W ich projektach znajdziemy wiele kobiecych sukni idealnych niemal na każdą okazję. Kobiety zakładając ubrania z ich metką czują się wyjątkowe. Projektanci dbają o każdy nawet najdrobniejszy szczegół każdej stylizacji. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska czy Julia Wieniawa to tylko kilka z gwiazd, które zdecydowały się na kreację od tych projektantów. Ich nowe atelier w Elektrowni Powiśle zachwyca gości wystrojem. Podczas środowej imprezy wieczór umilił gościom występ Reni Jusis.

Więcej o: