Natasza Urbańska w garniturze z sieciówki. Marka Sfera to jeden z największych konkurentów Zary

Natasza Urbańska na ramówce Onetu pojawiła się w pięknym miętowym garniturze. Okazuje się, że komplet pochodzi z najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji Sfera. To hiszpańska marka, która mocno konkuruje z Zarą, zarówno pod względem designu, jak i niskich cen.

Natasza Urbańska w miętowym garniturze

Kilka dni temu miała miejsce prezentacja ramówki Onetu. Wydarzenie zgromadziło na ściance szereg gwiazd. Wśród nich pojawiła się dawno niewidziana Natasza Urbańska. Piosenkarka wybrała na tę okazję miętowy garnitur, pod który założyła jedynie pasującą kolorystycznie bieliznę. Stylizację dopełniła czarnymi sandałkami i mini-torebką. Choć wydawać by się mogło, że gwiazdy wydają fortunę na swoje stylizacje, tym razem było inaczej. Marynarka i spodnie Nataszy Urbańskiej pochodzą z najnowszej kolekcji hiszpańskiej sieciówki Sfera. Marka weszła do Polski w 2017 roku i natychmiast została ogłoszona jedną z największych konkurencji dla Zary. W ofercie Sfery znajdziemy ubrania w stylu casual, które odpowiadają najnowszym trendom. Wiosenno-letnia kolekcja zachwyca przepiękną kolorystyką, którą jak się okazuje, doceniła również Natasza Urbańska.

Natasza Urbańska - miętowy garnitur marki SferaNatasza Urbańska - miętowy garnitur marki Sfera Kolaż Avanti24 / KAPiF / sfera.com

Sfera - ile kosztuje garnitur Nataszy Urbańskiej?

Hiszpańska marka Sfera może pochwalić się atrakcyjnymi cenami, dzięki którym udaje jej się zdobyć serca coraz większej liczby klientów. Garnitur Nataszy Urbańskiej kosztuje łącznie 380 złotych, z czego cena marynarki wynosi 249,99 złotych, a cena spodni 129,99 złotych. W kolekcji sieciówki znajdziemy nie tylko ubrania, ale również buty i akcesoria. Wszystko utrzymane jest w klimacie wiosenno-letnich trendów i pastelowej palety barw.

Miętowy garnitur z kolekcji SferaMiętowy garnitur z kolekcji Sfera Kolaż Avanti24 / www.sfera.com

Dlaczego podeszwa szpilek Louboutin jest czerwona?