Natasza Ubrańska ponownie współpracuje z Caprice. Gwiazd promuje wiosenną kolekcję marki

Natasza Urbańska kontynuuje współpracę z obuwniczą firmą Caprice. W nowej kolekcji marki znajdziemy modele na każdą okazję - zaczynają od szpilek, a na trampkach i klapkach kończąc.

Natasza Urbańska swoją przygodę z Caprice rozpoczęła kilka miesięcy temu. Aktorka i piosenkarka firmowała swoją twarzą jesienno-zimową kolekcję brandu. Teraz widzimy ją w wiosenno-letniej odsłonie marki. Utrzymano konwencję, którą pamiętamy z poprzedniej sesji - gwiazda pozuje w naturalnym dla siebie środowisku - otoczona jest światłami i sprzętem scenicznym. Tym razem jednak plan zdjęciowy zorganizowano nad morzem.

Zobacz także: Natasza Urbańska w nowej kampanii Caprice. Jakie buty znajdziemy w jesiennej kolekcji?

Natasza Urbańska w nowej kampanii CapriceNatasza Urbańska w nowej kampanii Caprice fot. A12 Team Marcin Biedroń

Jakie wiosenne nowości znajdziemy w ofercie Caprice? Marka jak zwykle stawia na klasyczne fasony. Uwagę zwracają jednak charakterystyczne, ciekawe detale. Spory jest wybór czółenek, które sprawdzą się np. w biurze. Nie brakuje modeli na grubym słupku i takich w retro stylu - z wygodnym zapięciem. Wzrok przyciąga też wiosenna kolorystyka - nie brakuje czerwieni, żółci czy zieleni. Dla miłośniczek nieco wygodniejszych fasonów - Caprice przygotowało całą linię adidasów i trampek. Letnie obuwie reprezentują klapki i sandałki (także na niewysokim obcasie).

Nowa kolekcja Caprice to m.in. modne klapkiNowa kolekcja Caprice to m.in. modne klapki fot. A12 Team Marcin Biedroń

Marka Caprice znana jest ze swojego bezkompromisowego podejścia do wygody - za modnym designem musi iść także odpowiedni komfort noszenia. W butach wykorzystuje się opatentowaną przez firmę technologię onAIR, a w modelach na obcasie dodatkowo system Antishokk, który zapewnia odpowiednią amortyzację.

Buty z nowej kolekcji CapriceButy z nowej kolekcji Caprice fot. A12 Team Marcin Biedroń