Meghan Markle i książe Harry w Afryce: mały Archie w ogrodniczkach H&M za 49,90zł!

Meghan Markle, książe Harry oraz ich mały synek Archie przebywają obecnie na służbowym wyjeździe w Afryce. Nie tylko stylizacje księżnej Sussex wzbudzają spore zainteresowanie mediów. Podczas oficjalnego spotkania para po raz pierwszy pokazała światu swojego synka.

Meghan Markle, Książe Harry i Archie z oficjalną wizytą w Afryce 

To pierwsza zagraniczna podróż książecej pary po narodzinach ich dziecka. To właśnie tutaj, na spotkaniu z arcybiskupem Desmondem Tutu, młodzi rodzice po raz pierwszy pokazali światu swojego synka Archiego. W internecie natychmiast pojawiły się zdjęcia małego księcia Harry'ego, który wygląda tak samo, jak jego synek w tym wieku. Czteromiesięczny Archie od razu zdobył ogromną sympatię miłośników brytyjskiej rodziny królewskiej. Oficjalna wizyta książecej pary w Południowej Afryce potrwa 10 dni. W tym czasie Meghan Markle i książe Harry spotkają się z miejscową ludnością, odwiedzą organizacje oraz szkoły. 

Zobacz wideo

Meghan Markle stylizacje w Afryce

Każde publiczne wystąpienie Meghan Markle wzbudza emocje i jest szeroko komentowane. Eksperci od wizerunku oraz królewskiej etykiety analizują zachowanie księżnej Sussex, natomiast branża mody z uwagą przygląda się stylizacjom Meghan Markle. Podczas pierwszego dnia pobytu w Afryce księżna Sussex miała na sobie wzorzystą sukienkę ekologicznej marki Mayamiko, która natychmiast się wyprzedała. Podczas drugiego dnia oficjalnej wizyty Meghan miała na sobie długą, koszulową sukienkę w kolorze oliwkowym amerykańskiej marki STAUD, natomiast w dniu debiutu małego Archiego, Meghan Markle zdecydowała się na jedwabną sukienkę od Club Monaco. Księżna Sussex chętnie sięga po ubrania projektantów, ale równie często pokazuje się w rzeczach, które kupić można w popularnych sieciówkach. W trakcie ciąży Meghan Markle zadała szyku w beżowej, dzianinowej sukience z H&M, która kosztowała 99,90 zł i bardzo szybko zniknęła ze sklepów. 

 

Meghan Markle lubi H&M

Ubrania popularnej szwedzkiej sieciówki najwyraźniej bardzo podobają się księżnej Sussex, bo ubiera w nie również swojego synka Archiego. W trakcie podróży w Afryce mały książe po raz pierwszy został oficjalnie pokazany światu. Na tę okazję młoda mama ubrała go w spodnie ogrodniczki w błękitno-białe paseczki i białe body. Zestaw pochodzi z ostatniej kolekcji H&M i jest na wyprzedaży. Można kupić go za 49,90 zł. 

Meghan Markle i Archie 

Mały Archie przyszedł na świat w maju tego roku. Książe Harry nie ukrywał radości i dumy związanej z narodzinami pierwszego syna. Wizyta w Południowej Afryce to pierwsza oficjalna podróż książecej pary z małym Archie. Jak widać na zdjęciach oraz filmach, młodzi rodzice całkowicie zwariowali na punkcie swojego synka, a świat już pokochał Archiego, który wygląda jak kopia swojego taty. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.