Meghan Markle zadaje szyku w Południowej Afryce!

Właśnie rozpoczęła się 10-dniowa wizyta rodziny królewskiej w Południowej Afryce. W podróży po raz pierwszy bierze udział syn książęcej pary, mały Archie. Meghan zachwyciła swoją stylizacją podczas pierwszego dnia podróży!
 

Ekologiczne wybory Meghan Markle

Sukienka, na którą zdecydowała się księżna pochodzi z najnowszej kolekcji Mayamiko. Firma znana jest z równoważonego podejścia do mody wykorzystując w swoich produktach bawełnę organiczną. Tkaniny pochodzą z lokalnego rynku tkanin w Malawi. Co ciekawe producent tworzy swoje produkty z szczególną dbałością nie tylko o ekologiczne pochodzenie materiałów, ale również o to by przy realizacji ubrań wykorzystywać w pełni dary Matki Natury. Warsztat znajdujący się na obrzeżach Lilongwe zasilany jest energią słoneczną. Sukienka, na którą zdecydowała się Meghan Markle wyprzedała się w jednej chwili, kosztując niespełna 400 zł.

Dodatki Meghan Markle

Swoją stylizację księżna uzupełniła swoimi ulubionymi koturnami od Castaner’a, które miała już na sobie podczas ostatniej, oficjalnej podróży po Nowej Zelandii. Złote kolczyki z turkusowym oczkiem pochodziły od Jennifer Meyer, po której projekty Meghan Markle już wcześniej sięgała. Meghan Markle miała również na sobie bransoletkę od organizacji The Justice Desk, walczącą o prawa człowieka w Południowej Afryce, którą książęca para odwiedziła.

Archie towarzyszy rodzicom podczas podróży!

Czujne oko fotoreporterów zdołało uchwycić moment, w którym książęca rodzina opuszcza lotnisko w Kapsztadzie. Mały Archie zachwycił również swoja stylizacją, która przypominała tę, którą miał na sobie jego tata, książę Harry w 1985 roku trzymany na rękach przez księżnę Dianę. Maluch został pod opieką niani i nie towarzyszył rodzicom w obowiązkach.

Wizyta Meghan Markle w Południowej Afryce

Książęca Para bardzo angażuje się w wydarzenia związanymi z prawami człowieka, promocją zdrowia oraz upowszechnianiem edukacji. Przez 10 dni spotkają się z miejscową ludnością, odwiedzą szkoły i organizacje pomagające w walce o lepsze życie człowieka. Księżna podczas pierwszego dnia swojej podróży wygłosiła przemówienie, w którym łączy się z innymi kobietami jako matka, żona i kobieta o innym kolorze skóry. Coś nam się wydaje, że Meghan Markle wywoła spore zainteresowanie nie tylko swoimi stylizacjami!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.