Avanti Weekend Zniżek wrzesień 2019

Weekend Zniżek Avanti i Wysokie Obcasy trwa w tym roku od 19 do 21 września. Na Czytelniczki magazynów czekają atrakcyjne promocje i rabaty, dzięki którym ubrania oraz dodatki można kupić sporo taniej. Jakie sklepy biorą udział w Weekendzie Zniżek oraz co warto kupić podczas trwającej akcji?

Weekend Zniżek 19-21 września Avanti i Wysokie Obcasy

Dwa razy do roku zapraszamy Was na weekendowe szaleństwo zakupów. We wrześniu 2019 Weekend Zniżek rozpoczeliśmy już w czwartek 19 września, a kupony i rabaty promocyjne będzie można wykorzystać do 21 września 2019 roku. Przygotowaliśmy dla was ponad 250 kuponów rabatowych uprawniających do zniżek nawet do -70 proc. na zakupy w galeriach handlowych, sklepach online oraz outletach Factory.

Avanti i Wysokie Obcasy Weekend Zniżek wrzesień 2019 - lista sklepów 

Do wrześniowej edycji Weekendu Zniżek przyłączyło się w tym roku bardzo wiele popularnych marek odzieżowych oraz obuwniczych z asortymentem dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Kupony rabatowe obowiązują także do sklepów z kosmetykami oraz wyposażeniem wnętrz. Promocje obejmują także biżuterię, bieliznę i galanterię. 

Weekend Zniżek 2019 - lista sklepów

Weekend Zniżek wrzesień 2019 - co warto kupić taniej

Weekend Zniżek Avanti i Wysokie Obcasy to doskonały moment na uzupełnie braków w szafie przed rozpoczynającym się za moment sezonem jesienno-zimowym. Warto sprawdzić, czego potrzebujemy i w trakcie Weekendu Zniżek zrobić zakupy z atrakcyjnymi rabatami. Weekend Zniżek to również okazja do tego, aby wprowadzić do swojej szafy kluczowe trendy sezonu jesień-zima 2019/2020, wybrać prezent z okazji Dnia Chłopaka albo kupić ulubione kosmetyki. 

All About BeautyAll About Beauty mat. Avanti24

Weekend Zniżek Avanti i Wysokie Obcasy - wybrane promocje

Jeśli już wiesz, czego brakuje w twojej szafie, chcesz kupić ubrania i dodatki, które wpisują się w jesienne trendy, a może po prostu szukasz okazji do tańszych zakupów, dzięki kuponom rabatowym możesz je zrobić z atrakcyjnym rabatem. 

W sklepach 4F czeka na was zniżka 20% na nową kolekcję. To dobry moment, żeby kupić kurtkę, płaszcz albo bluzę sporo taniej. 

W Born2be możecie skorzystać z rabatu w wysokości 30% na całą kolekcję. 

Diverse przygotował zniżki w wysokości 25% na całą kolekcję

Greenpoint ma dla swoich klientek kupon rabatowy w wysokości 30% 

Monnari przygotowało rabat w wysokości 30%

W Risk Made in Warsaw zrobicie zakupy 20% taniej 

W eobuwie.pl znajdziecie rabat w wysokości 30%

Buty New Balance możecie kupić taniej o 25% 

Ania Kruk przygotowała 20% rabat na biżuterię

W YES otrzymacie 50% rabatu na trzecią oraz 25% na drugą nie droższą sztukę

W Bath&Body Works drugi tańszy produkt kupicie 70% taniej