Primark oficjalnie w Polsce. Otwarcie pierwszego salonu 23 maja w Galerii Młociny

Otwarcie pierwszego sklepu marki Primark w Warszawie zaplanowano na 23 maja. Na zakupy u brytyjskie sieci odzieżowej będzie można wybrać się podczas otwarcia warszawskiej Galerii Młociny.

Informacja o tym, że Primark oficjalnie wchodzi do Polski pojawiła się w rozmowie z portalem Drapersonline.com. już w 2018 roku. John Bason, dyrektor finansowy Associated British Food, właściciel brytyjskiej sieci odzieżowej zapowiedział kontynuację międzynarodowej ekspansji oraz otwarcie nowych sklepów Primark we Francji, Hiszpani oraz Włoszech. W przypadku planowanego debiutu marki w Polsce John Bason stwierdził, że "są już plany na Polskę".

Primark w Warszawie: gdzie i kiedy będzie otwarty pierwszy sklep marki?

Otwarcie salonu Primark w PortugaliiOtwarcie salonu Primark w Portugalii Primark

Według ustaleń Pulsu Biznesu, pierwszy salon Primark zostanie otwarty wiosną 2019 roku na terenie warszawskiej Galerii Młociny. W sklepie o powierzchni 7 tys m.kw. będzie można kupić odzież damską, męską i dziecięcą, dodatki, akcesoria do domu oraz kosmetyki. Asortyment Primark kusić będzie atrakcyjnymi cenami oraz częstymi wyprzedażami sięgającymi nawet 70 proc. Wiemy już, że oficjalna data otwarcia pierwszego sklepu Primark w Polsce to 23 maja 2019 roku. 

Galeria Młociny - otwarcie zaplanowano na wiosnę 2019 rokuGaleria Młociny - otwarcie zaplanowano na wiosnę 2019 roku mat. prasowe

Czy będzie Primark w Krakowie

Coraz częściej pojawiają się również plotki o drugiej lokalizacji sklepu Primark w Polsce. Najczęściej wymienianym miastem na liście jest Kraków, w którym zaraz po Warszawie zadebiutować ma kolejny salon brytyjskiej marki. Primark to jedna z najpopularniejszych sieci odzieżowych na świecie, firma posiada ponad 350 sklepów na świecie. To także jedna z najbardziej wyczekiwanych zagranicznych marek na rynku polskim. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.