Ralph Lauren x Friends: nowa kolekcja inspirowana stylem Rachel Green

Kto nie zna kultowego serialu "Przyjaciele"? Chyba nie ma takiej osoby. Właśnie mija 25 lat odkąd serial po raz pierwszy pojawił się na ekranach. Z tej okazji Ralph Lauren postanowił stworzyć kolekcję inspirowaną stylem jednego z bohaterów!

Ralph Lauren na każdą kieszeń?

Kolekcję tworzą produkty dwóch marek Ralpha Laurena: Polo oraz Lauren, których najtańszy produkt z kolekcji kosztuje ok. 400 zł, dlatego nie każda fanka "Przyjaciół", będzie mogła sobie pozwolić na stylizację w stylu Rachel Green. Projektant nieprzypadkowo zdecydował się na tego typu kolekcje. Bohaterka, grana przez Jennifer Aniston pracowała w domu mody właśnie dla Ralpha Laurena.  Kolekcja w stylu lat 90 została trochę unowocześniona, co może przypaść do gustu wielu Paniom.  Produkty inspirowane stylem bohaterki „Przyjaciół” już można kupić na stronie internetowej projektanta, a w sklepach kolekcja pojawi się 27 września. Serial do tej pory bije rekordy popularności, o czym mogą świadczyć nie tylko wydarzenia organizowane z okazji 25-lecia serialu, ale i zainteresowanie, jakim cieszy się cała produkcja.

Styl Rachel Green z "Przyjaciół"

Jedna z głównych bohaterek „Przyjaciół” Rachel Green to niekwestionowana ikona stylu. Jej garderoba przeszła do historii, z której czerpie inspiracji wiele kobiet. Już niedługo każdy będzie mógł mieć w swojej szafie skórzane spódniczki, dzianinowe golfy czy garnitury w paski. W kolekcji „Wear To Work” Ralpha Laurena znajdziemy również spódnice mini i midi, które były nieodłącznym elementem stylizacji Rachel.  Ale to nie koniec, co szykuje dla fanów „Przyjaciół” projektant. Produkty w lamparcie wzory również zagoszczą w jego nowej kolekcji.

Nowa kolekcja Ralpha Laurena inspirowana 'Przyjaciółmi'Nowa kolekcja Ralpha Laurena inspirowana 'Przyjaciółmi' Ralph Lauren

25 lat „Przyjaciół”

22 września mija dokładnie 25 lat odkąd serial trafił na szklane ekrany. Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o „Przyjaciołach”! Kultowe postacie, kawiarnia Central Perk czy perypetie bohaterów przeszły do historii, do której widzowie chętnie wracają. Przez 10 lat emisji serialu ludzie na całym świecie zdążyli się zżyć z postaciami. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer do tej pory cieszą się ogromną popularnością.

Historia „Przyjaciół”

Serial tworzy szóstka przyjaciół, którzy dzięki swoim perypetiom skradli serca milionów ludzi na całym świecie.  Burzliwe związki, rozstania i powroty, sukcesy i porażki zawodowe. Ludzie chętnie się utożsamiali z bohaterami i razem z nimi przeżywali ich historie. Zabawne dialogi, obsada aktorska, a nawet scenografia i kostiumy sprawiły, że ludzie po 25 latach chętnie wracają do swoich ulubionych postaci.