Białe paznokcie: jakie wzory i kształty będą modne jesienią?

Biały manicure nie musi być nudny! W tym sezonie zdobimy go ciekawymi wzorami. Wolisz kwiaty, a może geometrię? Wybrałyśmy najpiękniejsze inspiracje z Instagrama.
 

Wśród trendów w manicure na sezon jesień-zima 2019/2020 królują zarówno klasyczne czerwienie, jak i dużo błysku i ciekawych wzorów. Niezależnie od tego, co w danym momencie jest modne, białe paznokcie pozostają na czasie dzięki swojej zdolności do adaptowania różnych wzorów i kształtów. Biały manicure może być samodzielny, ale może też stanowić bazę dla modnego brokatu, czy geometrycznych wzorów. 

Białe paznokcie hybrydowe

Białe paznokcie wyglądają dobrze w zarówno w wydaniu hybrydowym, jak i żelowym. Hybrydowy manicure ma wiele zalet, przede wszystkim należy do nich trwałość. Dobrze zrobione hybrydy potrafią cieszyć nawet 3 tygodnie. Paznokcie hybrydowe można również wykonać w domu, dzięki dostępności profesjonalnych zestawów. Białe paznokcie hybrydowe będą idealne na urlop, kiedy nie chcesz myśleć o wizycie u kosmetyczki. Będą też dobre do pracy czy szkoły, kiedy w wirze codziennych obowiązków nie masz czasu przejmować się stanem paznokci. Hybrydy nie wykluczają efektownych zdobień. W salonach dostępne są różne ciekawe wzory, a nawet bogate zdobienia 3D. 

Białe paznokcie żelowe

Ważne żeby manicure hybrydowy robić na zdrowych paznokciach. Jeśli narzekasz na łamliwą, zniszczoną płytkę, dobrą alternatywą będą żelowe paznokcie. Pozwalają nadać paznokciom u rąk pożądaną długość, nawet jeśli nie mamy naturalnych, długich paznokci. Taki manicure nie odpryskuje, nie rysuje się. Żel wymaga więcej pracy, ale podobnie, jak hybrydę możesz wykonać go samodzielnie w domu. Warto, bo utrzymuje się od 2 do 3 tygodni, po tym czasie paznokcie spiłowuje się.  

Białe paznokcie migdałki


Paznokcie migdałki, to w nadchodzącym sezonie najbardziej pożądany kształt. Najlepiej żeby były średniej długości, która jest bardzo praktyczna i elegancka. Paznokcie w kształcie migdałków pojawiły się na wielu wybiegach, umożliwiając artystom zaszaleć z ciekawymi wzorami i aplikacjami 3D. Taka długość nie będzie przeszkadzać w wykonywaniu codziennych czynności, ale pozwala na ozdobienie paznokci pięknymi wzorkami lub innymi akcentami. 

Białe paznokcie wzorki

Białe paznokcie z subtelnym wzorkiemBiałe paznokcie z subtelnym wzorkiem materiały prasowe Semilac

Wzorki są bardzo modne w tym sezonie. U Jeremy'ego Scotta pojawiły się białe paznokcie z czarnymi literami, układającymi się w napis "New York". Napisy na paznokciach, to efektowny i zabawny sposób, żeby wyrazić siebie. 

Masz ochotę na szaleństwo? Na czasie są w tym sezonie również trójwymiarowe aplikacje. Na białych paznokciach świetnie będą wyglądały błyszczące cyrkonie, perełki lub inne biżuteryjne ozdoby. Weź przykład z paznokci, pojawiających się podczas pokazów Fashion East i Adeam. 

Dobrym rozwiązaniem będzie też brokat. Jest efektowny, a nie wymaga dużo pracy. W połączeniu z białym lakierem stworzy "śnieżny" efekt. 

Możesz podejść do tematu bardzo ambitnie i wybrać realistyczne wzorki. Okazuje się, że na paznokciach można odtworzyć dowolne rysunki, z zadziwiającą dokładnością. Dlatego nie zastanawiaj się i wybieraj wzorki, bo jest z czego. 

Masz ochotę na odrobinę zabawy? Na białych paznokciach możesz odtworzyć dowolny wzórMasz ochotę na odrobinę zabawy? Na białych paznokciach możesz odtworzyć dowolny wzór materiały prasowe Semilac

W kolekcjach na nadchodzący sezon pojawia się dużo motywów kwiatowych. Dlaczego nie wykorzystać ich też na paznokciach?

 

Tutaj motyw roślinny w nowoczesnym wydaniu.

 

Wolisz coś spokojniejszego? Oto propozycja dla romantyczek.

 

Jeśli nie dla ciebie kwiaty, postaw na modną geometrię. Takie białe paski będą idealne dla minimalistek.

 

Geometryczne wzory są też okazją do ciekawych eksperymentów kolorystycznych. Zestaw biel z innymi kolorami. Spokój tej jasnej barwy możesz przełamać mocnymi akcentami, takimi jak czerwony. 

 
 

A może kropki?

 

W nadchodzącym sezonie liczy się też błysk. Możesz połączyć ze sobą dwa trendy i wybrać geometrię w brokatowym wydaniu.

 

W cenie są też ozdoby, tutaj w minimalistycznym wydaniu.

 
Zobacz wideo
Więcej o: