Trendy 2019. Kapsułowa kolekcja "Summer Stories '19" od LINE

Polska marka LINE wprowadziła do swojej oferty nową kolekcję letnich modeli ubrań, w tym aż 7 nowych sukienek! Proste kroje, naturalne materiały i etyczna droga produkcji to znaki rozpoznawcze tej kolekcji.

LINE to polska marka ubrań założona w 2017 roku. Projekty są skrojone pod linię kobiecego ciała. Klasyczne i proste o kroju oversize, uszyte z naturalnych tkanin w lokalnych pracowniach.

"Summer Stories ‘19" to już czwarta kapsułowa kolekcja marki LINE!

Najprostsze kroje, ale z nutą kobiecości.Prosta ALEXA z ozdobną falbaną na dole, odwołująca się do hiszpańskiego stylu JULIA z opadającymi ramionami czy długa i wiązana na plecach SOPHIE. Modelem, który wyróżnia się w sposób szczególny, jest FLORA. To sukienka o kroju „baby doll”, uszyta z wiskozy ze wzorem łąki.  

Nowa kapsułowa kolekcja polskiej marki LINENowa kapsułowa kolekcja polskiej marki LINE Magdalena Kozicka

Co ciekawe, ubrania można znaleźć w podwójnych rozmiarach oversize XS/S oraz M/L. Nie krępują one ruchów kobiecego ciała, podkreślając jego linię i naturalne piękno.

LINE- polska marka dbająca o środowisko!

Wszystkie projekty powstały z naturalnych tkanin - stuprocentowego lnu oraz bawełny. Idealnie wpisują się  w DNA marki utożsamiającej się z ideą zero waste. Każdy model z metką LINE jest tworzony przez lokalne pracownie i zgodnie z etycznymi zasadami pracy. 

Ubrania zero waste!Ubrania zero waste! Magdalena Kozicka

Ubrania LINE są dostępne w sklepie internetowym marki.

Więcej o: