Specjalna kolekcja Pull&Bear i "Stranger Things"

Trzeci sezon niezwykle popularnego serialu "Stranger Things" już 4 lipca będzie miał swoją premierę. Z tej okazji marka Pull&Bear nawiązała współpracę z platformą Netflix, a efektem wspólnych działań jest kolekcja T-shirtów oraz ekotoreb z motywami nawiązującymi do serialu.

Kolejna marka stworzyła specjalną kolekcję dedykowaną niezwykle popularnemu serialowi "Stranger Things". Ostatnio pisaliśmy o jeansowej kolekcji Levi's x Stranger Things, w której znalazły się archiwalne projekty marki. Buty i ubrania inspirowane modą lat 80. pojawiły się także we wspólnej linii Nike x Stranger Things, a H&M nie tylko zaprojektował kapsułową kolekcję inspirowaną serialem, ale także zaprosił do kampanii jednego z bohaterów "Stranger Things", a wybrane elementy odzieży będzie można zobaczyć w odcinkach trzeciego sezonu, który swoją premierę będzie miał już 4 lipca na platformie Netflix.

Pull&Bear x "Stranger Things"

Koszulki Stranger ThingsKoszulki Stranger Things Pull&Bear

To już druga kolekcja hiszpańskiej sieciówki dedykowana popularnemu serialowi. W nowej odsłonie znalazły się damskie oraz męskie T-shirty z wizerunkami bohaterów "Stranger Things" w cenie 69,90 zł, koszulki i ekologiczne torby z tytułem serialu, bluzy za 169,90 zł oraz skarpetki, za które trzeba zapłacić 39,90 zł.

Kampania Pull&Bear promująca nową kolekcję utrzymana jest w mrocznym klimacie i doskonale oddaje stylistykę Netflixowej serii. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze odcinki trzeciego sezonu!

Ekologiczna torba z napisem Stranger Things dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym oraz białymEkologiczna torba z napisem Stranger Things dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym oraz białym Pull&Bear

Więcej o: