Levi's x Stranger Things. Powstała kolekcja we współpracy z ekipą serialu Netflixa

Levi's x Stranger Things to kolekcja osadzona w latach 80., dekadzie szczególnie bliskiej zarówno marce Levi's, jak i bohaterom serialu. Zobacz, co znajdzie się w kolekcji zaplanowanej na sezon jesień-zima 2019, której premiera już 4 lipca!

Levi's x Stranger Things - z ekranu z powrotem na ulice 

Już 4 lipca będzie miała premierę wyjątkowa kolekcja przygotowana przez markę Levi's we współpracy z ekipą kultowego serialu Netflixa "Stranger Things"! Efektem wspólnych działań jest kapsułowa linia ubrań damskich i męskich, utrzymana w klimacie vintage. Akcja serialu rozgrywa się w latach 80-tych, a producenci serialu zasłynęli dokładnością, z jaką odtwarzają ubiór tamtych lat. W latach 80. na ulicach królowały jeansy i koszule Levi's - stąd ważny udział marki w garderobie bohaterów serialu.

By pomóc twórcom serialu w perfekcyjnym odtworzeniu barwnego stylu lat 80., marka Levi's współpracowała bezpośrednio z kostiumografami trzeciego sezonu "Stranger Things". Firma wykorzystała do tego celu swoje obszerne archiwum, skąd "wydobyto" najbardziej kultowe ubrania Levi's. Akcja najnowszego sezony dzieje się w roku 1985, czyli w samym środku dekady, której stylu nie wyobrażamy sobie bez marki Levi's! Eleven, Dustin i reszta paczki zostali ubrani w projekty bazujące na dawnych modelach marki. W ślad za nimi będą mogli pójść również fani. Już w lipcu, w sklepie online i wybranych sklepach stacjonarnych będzie można kupić ubrania i dodatki jak z serialu. Klasyka sprzed lat wraca!

Levi's x Stranger Things - kolekcja we współpracy z ekipą serialu NetflixaLevi's x Stranger Things - kolekcja we współpracy z ekipą serialu Netflixa Mat. prasowe

Gdy taka okazja pojawiła się na moim biurku, aż zakręciło mi się w głowie. Możliwość odwiedzenia planu zdjęciowego i współpraca ze wspaniałymi kostiumografami serialu nad niektórymi ze strojów oznaczało dla mnie wejście na kolejny poziom współpracy

- mówi Jonathan Cheung, SVP of Design Innovation, Levi’s. 

Trendy 2019 - wielki powrót lat 80! Kolekcja Levi's inspirowana serialem "Stranger Things" 

Co znalazło się w kapsułowej kolekcji Levi's x Stranger Things? Czarno-żółta koszula Aztec Print Shirt i spodnie El Pleated Jean to zestaw, po którym poznamy serialowego Eleven. Z kolei Dustin występuje w charakterystycznej dla siebie czapce trucker hat oraz koszulce Ringer Tee w klimacie retro.

Oprócz autentycznych ubrań z serialu, w kolekcji znalazły się również projekty inspirowane tematyką i charakterem produkcji. Fanom z pewnością przypadną do gustu koszulki oraz bluzy z cytatami, dżinsy i czapki z wizerunkami bohaterów oraz T-shirt z logo Stranger Things. Warto zwrócić również uwagę na detale. Levi’s puszcza oko do swoich klientów i odwraca do czerwone naszywki na spodniach, nawiązując tym samym do „Drugiej Strony”.

Kampanię wspólnej kolekcji zrealizowano w słynnym Starcourt Mall, na planie zdjęciowym serialu oraz na tle głównej scenografii 3 sezonu Stranger Things. Pracowały nad nią obydwa zespoły.

Levi's x Stranger Things - kolekcja we współpracy z ekipą serialu NetflixaLevi's x Stranger Things - kolekcja we współpracy z ekipą serialu Netflixa Mat. prasowe

Levi's x Stranger Things - premiera już 4 lipcaLevi's x Stranger Things - premiera już 4 lipca Mat. prasowe

Więcej o: