Prezent na Dzień Ojca: ciekawe propozycje

Dzień Ojca (23 czerwca) zbliża się wielkimi krokami. Co podarować tacie? Przede wszystkim swoją obecność i troskę, ale mamy też kilka propozycji prezentów materialnych, które z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy. Sprawdźcie koniecznie.

Naszą listę rozpoczynamy od podarunków uniwersalnych, na które prawie każdy może sobie pozwolić. Dobra książka (my polecamy np. nową pozycję Marcina Mellera "Nietoperz i cytryny"), skarpetki (warto wybrać "tematyczne", dopasowane do zainteresowań taty - w swojej ofercie mają je m.in. Many Mornings), czy maska do twarzy dla mężczyzn (np. w płachcie od L'biotica) to propozycja dla tych, którzy mają ograniczony budżet. 

Prezenty na Dzień Ojca: książka Marcin Meller 'Nietoperz i suszone cytryny', skarpetki Many Mornings, maska w płachcie L'biotica, okulary Muscat, kijki do nordic walking DecathlonPrezenty na Dzień Ojca: książka Marcin Meller 'Nietoperz i suszone cytryny', skarpetki Many Mornings, maska w płachcie L'biotica, okulary Muscat, kijki do nordic walking Decathlon mat. prasowe firm

Nieco wyższa półka cenowa to np. wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne. Tutaj warto poszukać takich, które dobrze chronią oczy. Spory wybór ma polska marka Muscat. Odpowiedni prezent może zmobilizować tatę do dbania o siebie. Kijki do nordic walking zachęcą do długich spacerów, a łatwy w obsłudze sprzęt kuchenny zmotywuje do zdrowego odżywiania. Na początek sprawdzi się blender lub wyciskarka wolnoobrotowa. Takie produkty ma w swojej ofercie m.in. Sharp.

Prezenty na Dzień Ojca: wyciskarka wolnoobrotowa Sharp Home Appliances, czytnik Kindle, golarka Braun, zegarek Casio, portfel OchnikPrezenty na Dzień Ojca: wyciskarka wolnoobrotowa Sharp Home Appliances, czytnik Kindle, golarka Braun, zegarek Casio, portfel Ochnik mat. prasowe firm

Propozycje z ostatniej grupy skierowane są do taty gadżeciarza. Czytnik e-booków (np. Kindle), markowy zegarek (na naszej liście znalazł się model kultowej marki Casio), golarka (w swojej ofercie mnóstwo modeli ma Braun) czy skórzany portfel (np. Ochnik) to produkty praktyczne, które świetnie się sprawdzą jako prezent na Dzień Ojca. 

Więcej o: