Nowa kolekcja Swatch wiosna-lato 2019 jest niezwykle smakowita!

Nowa kolekcja zegarków Swatch to powrót do dziecięcych marzeń. Wy też zawsze śniliście o zegarku w wiśnie albo truskawki? Teraz możecie go mieć i uwaga - produkty z linii Energy Boost skierowane są do każdej grupy wiekowej.

Nowa kolekcja Swatch wiosna-lato 2019

Nowa kolekcja Swatch składa się z trzech, zupełnie różnych linii: Transformation, Listen to me i Energy Boost. Pierwsza wyróżnia się tarczami, które przypominają hologramy, mieniąc się na różne barwy. Druga to zbiór grafik wykonanych przez lokalnych artystów ze Szwajcarii i przeniesionych na kultowe zegarki. W trzeciej odnaleźliśmy nostalgiczny powrót do przeszłości. Na paskach i tarczach pojawiają się smakowite truskawki, wiśnie albo banany, a całość oprawiono w radosne, typowo wiosenno-letnie kolory.

Zegarki Swatch z nowej kolekcji wiosna-lato 2019Zegarki Swatch z nowej kolekcji wiosna-lato 2019 Kolaż Avanti24 / Mat. prasowe

Zegarki Swatch - powrót do lat 90. 

W tym sezonie firma Swatch wyraźnie wraca do trendów z lat 90. Na pewno kojarzycie głównego bohatera książek Dana Browna - profesora Roberta Langdona i jego ukochany zegarek z Myszką Miki. Gadżety kojarzące się z dzieciństwem zawsze wzbudzają pozytywne emocje, a teraz dodatkowo wracają do mody! W trendach jest wszystko, co związane z ostatnią dekadą XX wieku. Wtedy godzinę sprawdzało się jeszcze na czasomierzu (a nie na komórce), a klasycznym prezentem z okazji urodzin był właśnie zegarek. Każdy dzieciak marzył o kolorowym modelu, innym niż wszystkie.

Swatch - kolekcja wiosna-lato 2019Swatch - kolekcja wiosna-lato 2019 Mat. prasowe

Teraz Swatch spełnia marzenia nie tylko najmłodszych. Kolory zegarek z truskawką albo bananem można nosić w każdym wieku i gwarantujemy, że efekt będzie bardzo "cool". Ciekawą alternatywą dla tych, którzy nie chcą rozpraszać się jedzeniem na zegarku jest neonowy model w paski. Najlepszy wariant - w naszej ocenie żółty, choć w ofercie Swatcha znajdziesz również odpowiednik w czerwieni, fiolecie i turkusie.

Żółty zegarek Swatch w paski z nowej kolekcji wiosna-lato 2019Żółty zegarek Swatch w paski z nowej kolekcji wiosna-lato 2019 Kolaż Avanti24 / Mat. prasowe

Lubisz lata 90.? Zajrzyj do naszego artykułu: 10 rzeczy w stylu lat 90., które będziemy nosić w nowym sezonie. Znajdziesz tam modne ubrania i dodatki w klimacie ulubionej dekady. 

Więcej o: