Nowa kolekcja zapachów "Wild Flowers & Weed" Jo Malone inspirowane brytyjską naturą

Jak co roku Jo Malone London przedstawia kolekcję inspirowaną brytyjską historią marki. Limitowana edycja zapachów zabiera nas do świata dzikiej natury.

Wild Flowers & Weeds marki Jo Malone to limitowana kolekcja zapachów, inspirowana brytyjskim dziedzictwem marki. W tym roku Jo Malone przywołuje aromaty polnych kwiatów oraz dzikiej roślinności charakterystycznych dla angielskich pól i wrzosowisk.

Nowe zapachy Jo Malone 

Nowe zapachy Jo MaloneNowe zapachy Jo Malone mat. prasowe

W kolekcji, która od marca dostępna będzie w perfumeriach Douglas, znalazło się pięć zapachów. 

Hemlock & Bergamot Cologne to świeży i nowoczesny zapach, w którym odkrywamy pudrowe płatki cykuty, bergamotkę, złotą mimozę i kwiat heliotropu. Cade & Cedarwood Cologne przywodzi na myśl tlący się żar pieca opalonego drewnem o zmroku. Obecny jest tutaj przydymiony zapach jałowca, połączony z drewnem cedrowym i zmysłową nutą wanilii. Lupin & Patchouli Cologne to zapach łubinu, wzbogacony różą oraz paczulą. Pojawia się tu również świeża nuta mandarynki. Willow & Amber Cologne to aromat drewna kaszmirowego i przydymionej wetywerii, wzbogacony ambrą. W Nettle & Wild Achillea Cologne pojawia się ostry zapach pokrzywy, biały kwiat krwawnika, bergamotka i białe piżmo. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.