Ewa Chodakowska stworzyła kolekcję biżuterii dla W.Kruk

W.Kruk od kilku lat regularnie zaprasza do współpracy znane Polki, które razem z projektantami marki tworzą autorskie kolekcje biżuterii. W tym roku tego zaszczytu dostąpiła Ewa Chodakowska. Słynna trenerka opowiedziała o linii OHELO podczas specjalnej konferencji prasowej.

Ewa Chodakowska dla W.Kruk

Po Annie Marii Jopek, Kindze Rusi, Alicji Bachledzie-Curuś, Mai Ostaszewskiej i Magdzie Cieleckiej oraz Martynie Wojciechowskiej przyszedł czas na Ewę Chodakowską! To właśnie najbardziej znana polska trenerka stworzyła tegoroczną kolekcję specjalną dla W.Kruk. Wykonana ze złota, srebra i mosiądzu biżuteria stanowi kompozycję motywów charakterystycznych dla wulkanicznej jagody oraz emblematu OHELO. Roślina, która stała się inspiracją dla Ewy Chodakowskiej i W.Kruk występuje na jednej z wysp Oceanu Spokojnego. To pionierka, która zasiedla najmniej przyjazne wulkaniczne szczyty i tereny. 

Ewa Chodakowska stworzyła kolekcję dla W.KrukEwa Chodakowska stworzyła kolekcję dla W.Kruk mat. prasowe

Zdobycie szczytu, nawet tak niedostępnego jak wierzchołek wulkanu, zaczyna się dokładnie wtedy, kiedy definiujesz go według własnych zasad i kiedy podejmujesz pierwszą próbę – mówi Ewa Chodakowska – Wszystkie moje osobiste wyprawy na najtrudniejsze życiowe szczyty rozpoczęły się w momencie, w którym podjęłam decyzję, że będę walczyć, upadać i znowu walczyć. Do skutku. W OHELO widzę siebie oraz kobiety, które spotykam na swojej drodze. Odważnie stawiamy sobie cele i wytrwale mierzymy się z przeciwnościami, aby je zrealizować i być spełnione – dodaje Ambasadorka W.Kruk

Kolekcja OHELO

W kolekcji roślinę OHELO reprezentuje jej owoc – jagoda, którą odwzorowano w wersji bezkamieniowej oraz w naturalnym turkusie i mineralitach. Zaprezentowano je w kolorach wulkanicznej czerni oraz w odcieniu koralowej czerwieni, gorącej jak lawa. Wykorzystano również motyw listka OHELO oraz emblemat kolekcji, który łączy jej nazwę z inicjałami autorki. 

Ewa Chodakowska w sesji dla W.KrukEwa Chodakowska w sesji dla W.Kruk mat. prasowe

Biżuteria stworzona przez Ewę Chodakowską jest bardzo różnorodna. Nie brakuje naszyjników, koczyków, pierścionków oraz bransoletek, które można samodzielnie spersonalizować korzystając z charmsów OHELO.