Moda 2019: wiosenna kolekcja Solar przywołuje najgorętsze trendy sezonu

Wiosna 2019 roku będzie pełna koloru oraz efektownych wzorów. W najnowszej kolekcji Solar zachwycają kobiece fasony, które idealnie sprawdzą się w codziennych stylizacjach.

Polska marka Solar opublikowała kampanię wiosna-lato 2019. W najnowszej kolekcji znalazły się najgorętsze trendy sezonu: soczyste kolory oraz barwne wzory. Zdjęcia z nowej kampanii Solar zainspirowane zostały najpiękniejszymi gatunkami kwiatów: polnymi roślinami oraz złotymi słonecznikami. 

Punktem wyjścia prezentacji naszej najnowszej kolekcji są kwiaty. To nie tylko motyw silnie kojarzony z wiosną, ale też element rozpoznawalny marki Solar. W tym sezonie akcent florystyczny pojawił się na ubraniach i w scenografii, a lekki i świeży efekt finalny to wielka zasługa zdolnego fotografa i delikatnej urody Hanny Sørheim

– wyjaśnia Aleksandra Danel, Wiceprezes Zarządu Solar Company S.A.

Moda 2019: najmodniejsze kolory i wzory w wiosennej kolekcji Solar 

Solar wiosna-lato 2019Solar wiosna-lato 2019 mat. prasowe

W wiosennej kolekcji Solar nie zabraknie charakterystycznych dla tego roku kolorów - bękitu, pastelowego różu oraz soczystej zieleni. Eleganckie i perfekcyjne kroje ubrań urozmaicone zostały klasycznymi wzorami w paski, barwnymi kwiatami oraz drapieżnymi cętkami. Kolorowe stylizacje uzupełnia wyrazista biżuteria oraz najmodniejszy dodatek sezonu - chusta przewiązana na głowie. 

Solar wiosna-lato 2019Solar wiosna-lato 2019 mat. prasowe

W kampanii Solar pojawiła się norweska modelka Hanna Sørheim, która ma na swoim koncie współpracę z Superdry, Hilfiger Denim czy Christopher Kane. Za obiektywem stanął polski fotograf, Łukasz Pukowiec, którego zdjęcia publikwano między innymi w "Vogue" oraz "Dazed & Confused". 

Chusta to najmodniejszy dodatek sezonu wiosna-lato 2019Chusta to najmodniejszy dodatek sezonu wiosna-lato 2019 mat. prasowe

Więcej o: