Nowa szczotka Tangle Teezer The Ultimate: nowa wersja kultowej szczotki do włosów

Tangle Teezer to dziś prawdziwa gwiazda na rynku beauty. Szczotka do włosów The Ultimate to nowy model stworzony do stylizacji i wykończenia fryzury.

Tangle Teezer to najpopularniejsza szczotka do włosów na rynku. Zaprojektowana przez fryzjera Shauna Pulfrey'a była odpowiedzią na najczęstsze problemy związane ze stylizacją włosów, z jakimi borykały się jego klientki. Pojawienie się rewolucyjnego produktu spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem przez kobiety na całym świecie. W portfolio marki dostępnych jest kilka rodzajów Tangle Teezer. Teraz w ofercie pojawiła się nowość - Tangle Teezer The Ultimate - szczotka przeznaczona do stylizacji i wykończenia fryzury.

Tangle Teezer: na czym polega fenomen kultowej szczotki do włosów

Nowa szczotka Tangle TeezerNowa szczotka Tangle Teezer mat. prasowe

W szczotce Tangle Teezer najważniejsze są ząbki flexi, wykonane z tworzywa odpornego na odkształcenia kolce ułożone są tak, by jak najdokładniej rozczesywać włosy, bez ich zaciągania. Model The Ultimate posiada wyjątkową konfigurację ząbków – długich i krótkich – osadzonych bardzo gęsto, po to by złapać każdy kosmyk i ustawić go w pożądanej pozycji. Szczotka pozwala nadać włosom objętości, blasku i świetnie nadaje się do tapirowania. Dodatkowo radzi sobie z  rozczesaniem włosów mokrych, kręconych, a nawet sklejonych lakierem. 

Odpowiednio wyprofilowana rączka sprawia, że szczotka dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się i pozwala na idealne ułożenie fryzury.

Więcej o: