Tangle Teezer: nowa wersja szczotki idealnie rozczesze mokre włosy

Szczotka stworzona przez brytyjskiego fryzjera gwiazd, zaprojektowana, by bezboleśnie rozczesywać i pielęgnować włosy. Czy nowy produkt kultowej marki Tangle Teezer okaże się kolejnym sprzedażowym hitem?

Tangle Teezer: najbardziej znana szczotka do włosów na świecie 

Tangle Teezer stworzył znany brytyjski fryzjer Shaun Pulfrey. Szczotka była odpowiedzią na najczęstsze problemy jego klientek: splątane włosy, które trudno rozczesać. Tak zrodził się pomysł zaprojektowania szczotki zaopatrzonej nie we włosie, lecz w elastyczne, ślizgające się po powierzchni włosów ząbki. 

Najpopularniejsza szczotka na świecieNajpopularniejsza szczotka na świecie Tangle Teezer instagram

Ząbki FLEXI, czyli specjalnie ułożone kolce wykonane z trwałego, elastycznego tworzywa, są odporne na uszkodzenia i odkształcanie. Ząbki te mają różne długości, dzięki czemu bez ciągnięcia i szarpania rozczesują wszystkie rodzaje włosów. Szczotka nadaje się do każdego rodzaju włosów: od prostych po skręcone, można szczotkować nią włosy także mokre. Tangle Teezer nie narusza struktury włosów, nie powoduje ich łamania, a dzięki swojej budowie sprawia, że podczas rozczesywania łuski włosów zamykają się, a więc włosy stają się gładkie i zyskują połysk.

Dzisiaj 8 szczotek Tangel Tezeer sprzedawanych jest na świecie co minutę. Swój sukces gwarantują nie tylko swojemu twórcy, ale także rewolucyjnej technologii, która sprawiła, że są niezastąpione w pielęgnacji włosów. Szczotka poradzi sobie nawet z mocno splątanymi czy niepodatnymi, kręconymi włosami. Czesanie stało się niewiarygodnie proste, a dodatkowo nie ma ryzyka uszkodzenia włosów czy nieprzyjemnego szarpania.

Wet DetanglerWet Detangler mat. prasowe

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów szczotki Tangle Teezer, a ostatnią nowością w ofercie marki jest The Wet Detangler. The Wet Detangler to innowacyjna szczotka, która posiada 325 unikalnych ząbków o elastycznej strukturze, które bez problemów rozczeszą mokre włosy zapobiegając ich łamaniu. Jej poręczny kształt sprawia, że nie wyślizguje się rąk, nawet w ekstremalnych warunkach. Sprawnie rozczesze
również suche włosy dodając im dodatkowego blasku i miękkości!
Dostępna w czterech najbardziej pożądanych kolorach tego lata: czarnym, biało-różowym, jasnoróżowym oraz biało-niebieskim.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.