Nowa kolekcja i treningi Nike dedykowane jodze

Na świecie jogę uprawia coraz więcej osób, a w sklepach bez problemu znajdziemy specjalne ubrania dedykowanej tej aktywności fizycznej. Nike poszedł o krok dalej i oprócz kolekcji przygotował także serię jogowych treningów dostępnych w aplikacji marki.

Elementy jogi wykorzystuje w swoich autorskich zestawach ćwiczeń większość najlepszych trenerów na świecie. Ta aktywność fizyczna jest świetnym uzupełnieniem treningów biegowych, siłowych czy wytrzymałościowych. Wie o tym doskonale marka Nike, która na początku stycznia dodała do swojej aplikacji Nike Training Club nową kolekcja programów jogi. Seria „Enhace your training with yoga” („Ulepsz swoje treningi z jogą") ma na celu pomoc w osiągnięciu określonych celów treningowych, takich jak siła i stabilizacja, poprawa wytrzymałości i uzyskanie większej giętkości.

Nowa kolekcja NikeNowa kolekcja Nike Mat. prasowe

W tym samym czasie na rynku zadebiutowała także nowa kolekcja brandu dedykowana jodze. Linia składa się z elementów, które zapewniają swobodę ruchów, wszechstronność i wsparcie, niezależnie od tego, czy stoimy na rękach czy wykonujemy savasanę.

Kolekcja Nike JogaKolekcja Nike Joga Mat. prasowe

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.