Jessica Mercedes rusza z nową marką ubrań - veclaim.

Jessica Mercedes otwiera nowy rozdział swojej działalności. Influencerka rusza z autorską marką ubrań, którą nazwała veclaim. W pierwszej kolekcji znalazły się przede wszystkim sukienki. Zobacz, ile kosztują i na które modele warto zwrócić uwagę.

veclaim. - nowa marka ubrań Jessiki Mercedes

Najpierw były kostiumy kąpielowe Moiess, teraz przyszedł czas na kolekcję ubrań ready-to-wear. Jessica Mercedes ogłosiła, że wprowadza nową, własną markę. Pierwsze efekty projektanckiej działalności influencerki można już oglądać w sieci. Na stronie oraz na Instagramie veclaim. pojawiły się lookbookowe i kampanijne zdjęcia kolekcji. Składają się na nią głównie sukienki, ale są też wiązane bluzki. Widać w nich inspirację licznymi podróżami blogerki do Meksyku, Maroka czy Izraela.

veclaim. - nowa marka ubrań Jessiki Mercedesveclaim. - nowa marka ubrań Jessiki Mercedes Fot. Marcin Gąska / Źródło: www.veclaim.com

Sukienki veclaim. - ceny, skład, rozmiary

W kolekcji veclaim. dominuje stonowana kolorystyka, ale jest też mocny wzór w grochy i odrobina falban. Jessica eksperymentuje z długościami. Są modele mini, jedna sukienka midi i jeden długi model z rozporkiem. Influencerka stawia na dobre materiały, m.in. len, bawełnę. Ceny sukienek zaczynają się od 439 złotych, a kończą na 589 złotych. Rozmiarówka została podzielona na dwie opcje: xs/s oraz m/l. Przy luźnych krojach może się to sprawdzić, przy bardziej dopasowanych fasonach sprawę "załatwią" falbany i kokardy, którymi ozdobiono wybrane fragmenty sukienek. Nasze ulubione modele to Luna, Leo i Clyde. Widać w nich pomysł i spójny charakter. Całość dopełniają celnie dobrane dodatki: wiązane pod brodą kapelusze i dekoracyjne kozaki. Niemal identyczne nakrycia głowy wdzieliśmy w jesienno-zimowej kolekcji Marca Jacobsa. U Jessiki kapelusze nie są jednak na sprzedaż.

veclaim. - sukienka Luna, 499 złveclaim. - sukienka Luna, 499 zł Fot. Marcin Gąska / Źródło: www.veclaim.com

veclaim. - sukienka Leo, 589 złveclaim. - sukienka Leo, 589 zł Fot. Marcin Gąska / Źródło: www.veclaim.com

veclaim. - sukienka Clyde, 449 złveclaim. - sukienka Clyde, 449 zł Fot. Marcin Gąska / Źródło: www.veclaim.com

Gdzie kupić ubrania Jessiki Mercedes?

Influencerka uruchomiła już sklep internetowy swojej nowej marki veclaim. Blogerka stawia na minimalistyczną estetykę zarówno w logo, jak i oprawie graficznej strony. Podzielono ją na trzy sekcje - w zakładce "stories" można obejrzeć wszystkie zdjęcia z kampanii marki. Wykonał je Marcin Gąska, pozowała Dagmara Ostaszewska, a stylizacją zajęła się Ewelina Gralak.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter! KLIKNIJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA

Kolor roku 2019 - Living Coral

Więcej o: