Kolejna odsłona linii Limited Edition by KappAhl

Poprzednie edycje specjalnej limitowanej kolekcji KappAhl to m.in. kwiatowe wzory i inspiracje Dalekim Wschodem. Tym razem projektanci marki nawiązują do stylu retro. W linii dominują modele, których proste kroje przywodzą na myśl wyrafinowaną modę z lat 70.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter! KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Limited Edition by KappAhl

Limited Edition to specjalna linia KappAhl, która charakteryzuje się bardziej wyrafinowaną formą, wysoką jakością i odważniejszym niż klasyczne kolekcje marki designem. W tym roku w jej ramach w sklepach szwedzkiej marki pojawiały się m.in. ubrania i dodatki z motywami japońskimi, florystycznymi, czy zwierzęcymi. Jej kolejna odsłona będzie miała swoją premierę 30 stycznia 2019 roku. 

Kolejna odsłona linii Limited Edition by KappAhlKolejna odsłona linii Limited Edition by KappAhl mat. prasowe

Tę edycję Limited Edition charakteryzuje feeria kolorów, kobiece modele i stylistyka retro . Nasycone pastele i żywe wzory w kwiaty przywodzą na myśl wiosnę. W kolekcji wyróżnia się między innymi ręcznie robiony, nieco cieńszy malinowy płaszcz z wełny. Ciekawym elementem są też szmizjerki: w kwiatowy wzór lub wykonane z tencelu imitującego dżins. Ta tkanina pojawia się również w garniturach o prostym kroju z eleganckim akcentem retro. Nie brakuje też klasyki: beżowej plisowanej spódnicy i sweterka w takim samym kolorze.

W kolekcji nie brakuje też klasyki, np. beżowej plisowanej spódnicyW kolekcji nie brakuje też klasyki, np. beżowej plisowanej spódnicy mat. prasowe