Victoria Beckham x Reebok! Zdjęcia nowej kolekcji już na jej Instagramie

Są już pierwsze zdjęcia nowej kolekcji ubrań powstałych we współpracy marki Reebok z Victorią Beckham! Cudowna wiadomość dla miłośników streetwearowego stylu! Koniecznie zobaczcie, co marka dla was przygotowuje!

Reebok x Victoria Beckham

Victoria Beckham ma na swoim koncie najróżniejsze projekty, jednak ten powinien was zachwycić najbardziej! Najnowsza kolekcja Reebok została stworzona dzięki współpracy marki z Victorią Beckham. Jeśli nie widzieliście jej jeszcze, to koniecznie zajrzyjcie na jej Instargam, gdzie pojawiły się pierwsze zdjęcia ubrań z tej właśnie kolekcji!

Co znajdziecie w nowej kolekcji Reebok x Victoria Beckham?

Jeżeli chcecie poczuć się bardziej swobodnie i pewniej warto zwrócić uwagę na projekty  Reebok x Victoria Beckham. Ubrania stworzone w ramach tej współpracy zachwycą was swoim luźnym i sportowym stylem. W kolekcji znajdziecie przede wszystkim t-shirty oraz bluzy z kapturem, wszystkie sygnowane elementami graficznymi, które nawiązują do koszykówki. 

Już niedługo i wy będziecie mogli wzbogacić swoją garderobę o ubrania właśnie z tej kolekcji! Od 26 lipca dostępna będzie ona na stronie reebok.com i victoriabeckham.com. Dla wszystkich miłośników streetwearowych ubrań to znakomita wiadomość!

Więcej o: