T-shirty z nadrukami do letnich stylizacji do 50 zł

KS
15.06.2018 11:30
T-shirty z nadrukami do letnich stylizacji do 50 zł

T-shirty z nadrukami do letnich stylizacji do 50 zł (fot. pexels)

Koszulki z krótkim rękawem to zdecydowanie najczęściej wybierana część garderoby latem, dlatego nigdy nie jest ich w szafie zbyt wiele. Dzisiaj wybraliśmy dla was kilkanaście najciekawszych T-shirtów z nadrukami, które ożywią letnie zestawy.

Męskie T-shirty z nadrukami to odważna część garderoby, która zdecydowanie może ożywić niejeden letni zestaw. Kupując kolorową koszulkę warto zwrócić uwagę zarówno na jakość materiału, z jakiego została wykonana, jak i jakość i technologię nadruku. Warto też pamiętać o tym, że jeśli zależy nam na tym, by grafika na koszulce przetrwała jak najdłużej, lepiej nie prać ich w zbyt wysokich temperaturach (40 stopni C to maksymalna, zalecana temperatura wody). 

T-shirty z nadrukami do letnich stylizacjiT-shirty z nadrukami do letnich stylizacji kolaż redakcja, materiały partnerów

Jak nosić T-shirt z nadrukiem? 

Jak wspomnieliśmy już, kolorowe T-shirty to odważne i wyraziste elementy stylizacji, dlatego nie pasują do wszystkiego. Dobrze wyglądają w sportowych i luźniejszych zestawach, jak również nieźle prezentują się w stylu tzw. smart-casual. Jednak warto pamiętać, że łączymy je wtedy ze stonowanymi elementami stroju. Dobrze jeśli T-shirt z nadrukiem stanowi jedyny mocny i wyrazisty element stylizacji, zwłaszcza jeśli jest w intensywnym kolorze. Odważniejsi mężczyźni mogą wypróbować połączenia różnych deseni i kolorów, jednak, aby efekt był dobry, wymagane jest nieco wprawy. 

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas T-shirty z nadrukami w letnich kolorach. Za żaden z modeli nie zapłacicie więcej niż 50 zł! 

Więcej o: