Chiara Ferragni obrażona przez włoskie media. Znana blogerka skomentowała sprawę

Chiara Ferragni to jedna z najbardziej wpływowych blogerek na świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 13 milionów osób. Młoda mama przygotowuje się właśnie do ślubu z raperem Fedezem. Kilka dni temu wyjechała z przyjaciółkami na Ibizę, aby świętować swój wieczór panieński. To właśnie zdjęcia z tego wydarzenia boleśnie skomentował włoski dziennik.

Blogerka Chiara Ferragni została obrażona przez włoski dziennik

Chiara Ferragni jest wściekła na włoskie media, które obraziły jej koleżanki. Blogerka, która kilka miesięcy temu urodziła syna, właśnie przygotowuje się do ślubu z ojcem dziecka, popularnym raperem Fedezem. Ceremonia ma odbyć się dopiero we wrześniu, ale Chiara Ferragni już teraz świętuje ostatnie miesiące wolności. Z tej okazji wybrała się na Ibizę, gdzie razem z koleżankami bawiła się na swoim wieczorze panieńskim. Blogerka podzieliła się z fanami wieloma zdjęciami z wydarzenia i to właśnie jedno z nich, na którym dziewczyny pozują w czerwonych kostiumach kąpielowych, stało się obiektem kpin włoskiej prasy.

 

Dziennik Corriere della Sera określił koleżanki Chiary Ferragni jako "okrągłe i szczęśliwe", co zbulwersowało blogerkę. Oburzona napisała do fanów:

Moje przyjaciółki zostały określone jako "grube" przez największy włoski dziennik. Proszę powiedzcie, co o tym myślicie.

Obserwatorzy Chiary byli głęboko poruszeni słowami opublikowanymi w prasie i zaczęli bronić blogerkę i jej przyjaciółki. Czy rzeczywiście normalnie i zdrowo wyglądające dziewczyny, powinno określać się jako grube?

Chiara Ferragni przefarbowała włosy

Dodatkowo, na swój wieczór panieński, Chiara Ferragni zmieniła fryzurę. Swoje blond włosy pokryła modną różową farbą. Kolorowe kosmyki to prawdziwy hit lata!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.