Colorista Hair Makeup od L'Oréal Paris. Makijaż w farbie do włosów

Adrianna Olejnik
14.06.2018 11:00
Colorista Hair Makeup

Colorista Hair Makeup (Fot. materiały prasowe)

Marzysz o kolorowych włosach, lecz boisz się, że efekt nie będzie taki, jak oczekiwałaś? Ulepszona formuła farb z linii L'Oréal Colorista to gwarancja prostej aplikacji i świetnego koloru w kilka minut!

Robiąc codzienny makijaż, zwracajmy uwagę na rodzaj wykorzystywanych kosmetyków. Im wyższej jakości są produkty oraz im bardziej skomplikowane mają formuły, tym lepszy i przede wszystkim trwalszy efekt. Specjaliście L'Oréal Paris postanowili wykorzystać potencjał kosmetyków do makijażu w koloryzacji włosów.  L’Oréal Paris wywrócił świat beauty do góry nogami, przedstawiając swą nowość, jaką jest Colorista Hair Makeup! Teraz, dzięki innowacyjnym produktom do makijażu włosów, każdy może urozmaicić swój look kolorem w zaledwie kilka sekund. Z Colorista Hair Makeup wszystko jest możliwe!

Colorista Hair MakeupColorista Hair Makeup Fot. materiały prasowe / kolaż avanti24

Colorista Hair Makeup 

Jednodniowa farba pozwala w szybki i prosty sposób zmienić kolor włosów bez obawy, że się zniszczą. Dzięki żelowej konsystencji produkt nakłada się na pasmo szczotką do włosów, rozczesuje i po chwili można cieszyć się odświeżonym i bardzo modnym wyglądem. Co ważne, farba nie brudzi rąk, więc można ją aplikować w każdych warunkach - idealne rozwiązanie na wakacyjne festiwale!

Colorista Hair MakeupColorista Hair Makeup Fot. materiały prasowe / kolaż avanti24

20 kolorów – nieskończenie wiele możliwości

Specjalnie dobrana mieszanka mineralnych pigmentów, zapożyczona ze składników cieni do powiek, wpływa na widoczność koloru także na włosach. Korzystając z palety dostępnych barw, możesz miksować je ze sobą, uzyskując różne ciekawe efekty. Farba dostępna jest w rozmaitych tonacjach: od metalicznych, po matowe, cała paleta mieni się w 20 różnych odcieniach: 10 kolorów dla blondynki, 10 dla brunetki! Kobiety o ciemniejszych włosach wreszcie nie muszą rozjaśniać końcówek, aby ich upragniony kolor był widoczny. Nasycenie odcieni jest tak intensywne, że na pewno na włosach widać będzie zarówno jasne, jak i ciemne kolory.

Colorista Hair MakeupColorista Hair Makeup Fot. materiały prasowe / kolaż avanti24

Farby z serii Colorista Hair Makeup od początku czerwca dostępne są w drogeriach sieci Rossman, a ich sugerowana cena detaliczna to 27.99 złotych.

Więcej o: