Efektowne spódnice na specjalne okazje - 30 pięknych modeli

Kasia Żechowicz
04.10.2018 13:00
Spódnice

Spódnice (Kolaż Avanti24 / Mat. partnerów)

Spódnica coraz częściej zastępuje sukienkę w stylizacjach na specjalne okazje. Trapezowe, plisowane i długie - wybraliśmy 30 modeli idealnych na wesela i inne imprezy.

Spódnice trapezowe - najlepiej ukrywają mankamenty sylwetki. Rozszerzana ku dołowi forma zamaskuje szerokie biodra, z kolei przy bardzo wąskich biodrach doda kobiecych kształtów. Wybieraj modele z wysokim stanem z paskiem mocno podkreślającym talię. 

Spódnice plisowane - to aktualnie najmodniejszy fason, który dobrze wygląda szczególnie na szczupłej sylwetce, ale panie o pełniejszych kształtach wcale nie muszą z nich rezygnować. Ważne, aby spódnicę plisowaną połączyć z butami na obcasie. Efekt "wow" uzyskasz wybierając plisowaną spódnicę w mocnym kolorze, np. czerwieni, fuksji czy atramencie.  

Długie spódnice - będą hitem jesieni i pięknie zaprezentują się podczas wyjątkowych, rodzinnych uroczystości. Pamiętaj, aby długą spódnicę przełamać bluzką o nowoczesnej formie unikając w ten sposób "babciowatego" stylu.

Efektowne spódnice na specjalne okazjeEfektowne spódnice na specjalne okazje Kolaż Avanti24 / Mat. partnerów

autor
Wybór redakcji. Katarzyna Żechowicz - redaktor
Trendy na jesień-zimę 2018/2019

Trendy na jesień-zimę 2018/2019

Tegoroczna jesień zapowiada się niezwykle ciekawie! Torebki wreszcie przestają być nudne, a spódnice mienią się wszystkimi barwami! Do mody wraca ulubiony płaszcz Catherine Deneuve, czyli ze skóry. Pogoda sprzyja sneakersom - wybrałam najlepsze modele, za które nie zapłacisz fortuny.

Skąd pochodzi nazwa perfum Chanel No.5?