Te fryzury do pracy podkręcą twój look. Szybkie, proste i efektowne. Zobacz nasze propozycje!

Beata Aduckiewicz
27.09.2020 15:30
fryzury do pracy

fryzury do pracy (fryzury do pracy)

Chcesz mieć ładną fryzurę w pracy? Do wyboru masz kilka ciekawych propozycji - od klasyki, po najnowocześniejsze trendy. Mamy dla ciebie kilka propozycji, które uświetnią twój biurowy look!

Każda kobieta chce dobrze wyglądać w pracy. Odpowiednia stylizacja to nie wszystko. Liczy się także elegancka, ale i wygodna fryzura oraz lekki makijaż. Masz ten problem, że ciągle decydujesz się na tą samą fryzurę? Ciągle rozpuszczone albo związane włosy? Koniec z tym! Do wyboru masz wiele prostych i szybkich fryzur, które wykonasz na kilka minut przed wyjściem do biura. Wybierz wersję, która ci się najbardziej podoba! 

Fryzura do pracy - niestandardowy kok 

Kok to bardzo popularna i wygodna fryzura do pracy. Najpopularniejsza jest gładka i elegancka wersja, ale możesz też postawić na coś bardziej na luzie, szczególnie jeśli nie masz w tym dniu ważnego spotkania. Na swobodniejsze dni w pracy postaw na tak zwany messy bun, który robi się w kilka chwil. Wystarczy związać u góry włosy, jakby się robiło kucyk, a następnie uformować z kucyka kok. Kok należy odrobinę "zmierzwić" palcami, Wystające włoski czy pasma okalające twarz tylko dodadzą uroku. Inną wersją może być kok z warkocza albo kok z plecionych włosów. 

Zobacz ozdoby do włosów na Avanti24.pl! 

 
 
 

Kucyk do pracy inny niż zwykle 

Kucyk to jedna z najwygodniejszych fryzur, na jaką można się zdecydować. Włosy w nim nadal są swobodne, ale mimo wszystko nie przeszkadzają. Do wyboru masz klasyczną wersję z gładko zaczesanych do tyłu włosów albo opcje nietypowe i bardzo modne w tym sezonie. Fajną opcją jest kucyk gładko zaczesany na górze, gdy pozostała część włosów jest pofalowana. Dodaje to objętości fryzurze i czyni ją wyjątkową. Kucyk można związać ozdobną gumką, apaszką albo wstążką. Oprócz tego modne jest połączenie kucyka z warkoczem - warkocz dobierany na górze lub po boku, a na dole klasyczny kucyk. A może zdecydujesz się na wysoki kucyk w stylu Beyonce? 

Zobacz modną fryzurę pół na pół!

 
 
 

Modne fryzury z warkoczem do pracy 

W tym sezonie bardzo modne są też fryzury z warkoczem. Nie musi to być klasyczny warkocz. Do wyboru masz mnóstwo rodzajów. Świetnym wyborem będzie na przykład warkocz holenderski, smoczy albo klasyczny kłos. Wszelkie dobierane warkocze wyglądają efektownie i jeśli nabierzesz wprawy nie będą ci zajmować więcej niż parę minut. Jak już wcześniej wspomniałyśmy, warkocz możesz również wykorzystać do fryzury z kokiem albo kucykiem. Co powiesz na koronę z warkocza? Będziesz wyglądać modnie i niebanalnie.