Katarzyna Zielińska ambasadorką marki Gatta

Katarzyna Zielińska została nową ambasadorką marki Gatta. Już niebawem pojawi się w wyjątkowej kampanii zrealizowanej z okazji 20-lecia firmy. Obok aktorki w reklamie zobaczymy także Beatę Tyszkiewicz oraz najpopularniejszą polską blogerkę - Julię Kuczyńską - Maffashion.

Gatta hucznie obchodzi swoje 20. urodziny. Z tej okazji przygotowuje kampanię, w której pojawią się nowe twarze marki, reprezentujące trzy pokolenia kobiet. Jedną z nich jest popularna aktorka teatralna i filmowa - Katarzyna Zielińska.

Marka Gatta kojarzy mi się z tradycją i dobrą jakością, a moim ulubionym produktem są  kabaretki, w których tańczę w spektaklu Berlin 4:00 rano.  Kojarzą mi się z ukochanymi przeze mnie latami 20. i 30. Zdecydowałam się na udział w kampanii, ponieważ Gatta to solidna polska firma i dlatego, że uwielbiam Beatę Tyszkiewicz.

Efekty sesji z udziałem Katarzyny Zielińskiej, Beaty Tyszkiewicz i Julii Kuczyńskiej, której autorem jest znany fotograf Wojtek Wojtczak, będzie można oglądać na początku października 2013, a dziś mamy dla was przedsmak z backstage'u sesji w GALERII .

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

zobacz inne botki w

Więcej o: