Najmodniejsze fryzury nadchodzącego sezonu

Planujesz zmienić fryzurę? Sprawdź, jakie trendy obowiązują w roku 2016!

Diametralna zmiana fryzury często wiąże się ze zmianą stylu życia czy chęcią tych zmian. Nic dziwnego więc, że na początku roku chętnie podejmujemy decyzję o zmianie ostrzyżenia. Warto wejść w Nowy Rok ze świeżym podejściem do tego co przyniosą nadchodzące miesiące. Nowa fryzura często może być znakiem nowego początku. Jednak zanim zdecydujesz się na ostre cięcie, zobacz jakie są najnowsze trendy na rok 2016 .

Najmodniejsze cięcia na rok 2016

Średniej długości włosy są absolutnym hitem sezonu. Blogerki i fashionistki już przeszły swoje metamorfozy, wybierając włosy do ramion . W tym sezonie żegnamy się z długo układanymi, fantazyjnymi stylizacjami włosów. Stawiamy na romantyczny nieład, włosy rozwiane wiatrem. Cięcie powinno być wykonane poziomami i sekcjami, aby włosy mogły swobodnie się poruszać. Bardzo modne są asymetryczne cięcia, włosy cieniowane i wszelkiego typu boby . Jeżeli myślałaś o grzywce to teraz jest na to najlepszy moment - grzywki wracają do łask. Możesz zdecydować się na prostą, grubą grzywkę, albo delikatną, opadającą na bok - wszystko jest dozwolone. Grzywki sprawdzą się zarówno na długich jak i krótszych włosach. Bardzo modne są także klasyczne krótkie fryzury damskie, które pasują zarówno chłopczycy jak i eleganckiej kobiecie.

Najmodniejsze fryzury tego sezonu

Jeśli nie planujesz diametralnej zmiany i obcięcia włosów - wybierz modne upięcia. Wciąż bardzo modne są warkocze , a do łaski powracają także koki i różnego rodzaju węzły i sploty. Latem będzie królować "wet look". Nie obawiaj się też sięgać po różne ozdoby do włosów - klamry, opaski czy spinki.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.