Sold - trendy na sezon jesień-zima według marki Sold!

Koncept modowy SOLD wraca z nową kolekcją! Jesień-zima 2015/16 w interpretacji projektanta marki, Michała Szulca, to kolekcja ready-to-wear, w której wszystkie elementy linii doskonale do siebie pasują, tworząc tym samym idealną bazę dla garderoby każdej kobiety.

Charakter kolekcji SOLD dynamicznie zmienia się wraz z porą roku. Na jesień i zimę SOLD proponuje eleganckie szarości i czernie, które jak wiemy, są bardzo mocnym trendem na ten sezon. Właśnie dobór gamy kolorystycznej, czyli głębokiej czerni uzupełnionej o gołębią szarość, która akcentuje grafit i biel odgrywa bardzo dużą rolę w kolekcji.

Elegancki sznyt można odnaleźć w dyskretnych detalach, ponadczasowych szarościach czy wysokiej jakości tkaniach. W tym sezonie swoją kontynuację ma także charakterystyczny marmurowy print oraz rozmyty, akwarelowy, ugrowo - ciepły druk . Warto zwrócić uwagę także na ciekawie wyselekcjonowane materiały. W linii dostępne są szlachetne wełny, z których zostały uszyte jesienno-zimowe płaszcze i parki, jednak główną rolę gra satyna, która jest jednym z najważniejszych trendów sezonu, a także twill w 100% wyprodukowany w Polsce.

Sold - trendy na sezon jesień-zima według marki Sold!Sold - trendy na sezon jesień-zima według marki Sold! Trendy na sezon jesień-zima według marki Sold! (kolaż: Groszki)

Trendy na sezon jesień-zima według marki Sold! (kolaż: Groszki)

Kolekcja została bardzo zróżnicowana i rozbudowana w jej skład wchodzą: tuniki, sukienki, spódnice, T-shirty, topy oraz oversize'owe płaszcze i parki czy bluzy . Ceny rozpoczynają się od 249 PLN do 799 PLN.

Linia dostępna jest w sklepie internetowym be-sold.com . Produkcja kolekcji oparta jest na lokalnych materiałach, a całość jest konstruowana i odszywana w Polsce.

 

SOLD doskonale wpisuje się w trendy, które możemy zobaczyć także w innych kolekcjach, a jednocześnie wnosi świeżość i oryginalność. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś połączyła ubrania z kolekcji Michała Szulca z innymi szarymi ubraniami , dzięki czemu nadasz stylizacjom niepowtarzalny efekt.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.