Śmieszne czapki - przegląd najciekawszych propozycji z sieci

Chcesz wyglądać niecodziennie w casualowym looku? Załóż czapkę ze śmiesznym wzorem! Mamy najlepsze propozycje z sieci!

Jesienno-zimowe stylizacje to nie tylko kolejne odcienie szarości , które sprzyjają chandrze i przygnębieniu. Jeśli dość masz wszechobecnej melancholii, zacznij zmieniać świat od siebie! Kolorowe stylizacje , jasne barwy i uśmiech na twarzy - ok. Ale czasem to za mało. Co powiecie na śmieszne czapki , które nie dość, że wywołają uśmiech na twarzy przechodniów, to przy okazji są cieplutkie? Mamy dla Was najzabawniejsze czapki, jakie udało nam się znaleźć w sieci! Pora na wielkie, modowe wyróżnienie!

Zwierzaki

Czapka-panda to chyba najbardziej rozpowszechniony wzór na czapkach. Poza nią chętnie nosimy misiowe uszka i inne sympatyczne zwierzaki. Super wyglądaja także czapki z nadrukowanymi grafikami. Lew hipster nas urzekł, a co powiecie na bociany?

Zimowe czapki ze zwierzakamiZimowe czapki ze zwierzakami Even&odd, Mr. Gugu & Miss Go, Szaleo, Smoof & Loco Even&odd, Mr. Gugu & Miss Go, Szaleo, Smoof & Loco

Coś na mnie patrzy

Czapki z oczami, wąsami i twarzami wyglądają przekomicznie w casualowych stylizacjach. Dosłownie ciężko je przeoczyć! Ale naszym faworytem jest chyba czpka miloorda z podkręconym wąsem.

Czapki z zabawnymi motywamiCzapki z zabawnymi motywami Barts, Barts, Topshop, Ceneo Barts, Barts, Topshop, Ceneo

Zabawne napisy

Tego typu czapki zimowe są chyba najbardziej rozpowszechnionym rodzajem jesienno-zimowego nakrycia głowy. Zawsze mamy coś do przekazania, a skoro nasze ulubione t-shirty z zabawnymi napisami są schowane pod kilkoma warstwami ubrań, to swoje zdanie możemy wypisać na...czole!

Czapki ze śmiesznymi napisamiCzapki ze śmiesznymi napisami iloko, jungmob, local heroes iloko, jungmob, local heroes

Coś innego

Czyli jak zwykle pozostaje nam kategoria, którą ciężko podpiąć pod konkretne hasło. Mamy jeszcze kilka innych propozycji zabawnyc czapek, jak np. muffinka czy nadrukowane na czapce frytki. Odważyłybyście się wyjść w takich czapkach?

Zabawne czapki zimoweZabawne czapki zimowe Neff, Mr. Gugu & Miss Go, Esprit, Neff Neff, Mr. Gugu & Miss Go, Esprit, Neff

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: