Pierścionki- jakie nosić żeby wyglądać trendy

Nie jeden nie dwa a klika naraz! Pierścionki są teraz jak najbardziej w modzie! Zobacz jak je nosić żeby wyglądać trendy!

Jeśli masz w swojej szkatułce kilka za małych pierścionków, to świetnie! Przydadzą Ci się teraz, gdy zasady noszenia biżuterii są płynne jak trendy street fashion. Już na początku zeszłego roku pierścionki na palcach modnych dziewczyn przeniosły się o kilka centymetrów do góry. Najbardziej modne stały się cienkie pierścionki z małymi, często geometrycznymi ozdobami, a niektóre nawet uzupełniają manicure dzięki swoimi wystającym ozdobom.

Chcesz być cały czas trendy i na czasie? Oprócz swojego jednego, zaręczynowego pierścionka dobierz wiele innych. Mogą być w tym samym kolorze lub mogą się od siebie różnić. Ważne żeby było ich dużo i w różnych rozmiarach. W modzie są teraz mniejsze rozmiary tzn, zakładamy je, nie wsuwając do końca palca. Wyglądają efektownie i naprawdę kobieco.

Znalazłyśmy w internecie kilka fajnych zestawień, jak można je nosić żeby wyglądać trendy. Pasują one zarówno do spódnic jak i do eleganckiej koszuli na rozmowę kwalifikacyjną. Możesz je nosić nawet podczas kąpieli w basenie, morzu czy jeziorze. Idealnie sprawdzą się na randkę, bo wyglądają rzeczywiście zjawiskowo.

PierścionkiPierścionki Pierścionki Groszki.pl

Pierścionki Groszki.pl

Niestety jedynym minusem tak dużej liczby pierścionków, jest zdejmowanie ich do każdego mycia czy sprzątania. Jeśli Twoja skóra dłoni jest skłonna do alergii i podrażnień, np. podczas mycia naczyń, zdejmij je wszystkie. Wyglądają pięknie lecz nie każdy może sobie na nie pozwolić. Uważaj również na ich rozmiar. Niektóre mogą okazać się za małe, co spowoduje utrudniony dopływ krwi do palców. Dlatego nie wciskaj na siłę pierścionków jeśli czujesz, że są bardzo ciasne. Nie chcemy przecież mieć spuchniętych dłoni, a już na pewno nie chcemy rozcinać naszych ulubionych pierścionków.

PierścionkiPierścionki Pierścionki Groszki.pl

Pierścionki Groszki.pl

Partner - materiał

Zobacz najciekawsze pierścionki

Więcej o:
Copyright © Agora SA