Podkład do twarzy- czy w lato w ogóle warto go używać?

Skóra muśnięta słońcem w lato więc nie potrzebuje podkładu? Czy aby na pewno?

Wakacje pełną parą. Jedni uciekają przed brzydką, pogodą w ciepłe kraje, inni żeby pochwalić się opalenizną odwiedzają solaria. Jak w tym wszystkim traktować naszą twarz, żeby wyglądała na muśniętą słońcem a nie spaloną? Pamiętajmy, że skóra na twarzy jest bardzo wrażliwa. Dbajmy o nią i przed każdym wyjściem do solarium lub na plaże, smarujmy ją kremem z filtrem.

Nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez pełnego makijażu? Jak więc zamierzasz się równomiernie opalić, jeśli na twojej twarzy znajduje się gruba warstwa podkładu? Znalazłyśmy sposób na zastąpienie zwykłego podkładu, kremem BB . Jest on idealny na lato i nie tylko.

Jeśli nie lubisz korzystać ze standardowych fluidów, korzystaj z tego kremu całym rokiem. Jest to krem z filtrem UV, który chroni naszą twarz przed promieniowaniem słonecznym, a dodatkowo w swoim składzie ma lekki podkład, maskujący niedoskonałości twarzy oraz wyrównujący koloryt skóry. To idealny zamiennik ciężkiego podkładu. Możemy śmiało nakładać go na twarz, nie bojąc się o tzw. zacieki. Miejsca problematyczne takie jak: pryszcze, worki pod oczami czy popękane naczynka, możemy zasłonić korektorem punktowym . Krem odświeża skórę i nadaje jej blasku, lepszego niż niejeden podkład. Dobrze reaguje z wodą (nie zostawia śladów) i pozwala równomiernie opalić twarz.

Jeśli nie wiesz jak i czym zrobić idealny makijaż na lato, a zamierzasz złapać trochę słonecznego rumieńca, wybierz krem BB. Często jest tak, że po opalaniu się, nasz ulubiony fluid nie pasuje kolorystycznie do twarzy. Nie warto więc wydawać kolejnych pieniędzy na nowy podkład, żeby pasował do opalenizny. Wystarczy, że zaopatrzysz się w krem, który dostosowuje się do Twojego koloru skóry i poprawi jej kondycję. Idealnym rozwiązaniem będzie najprostszy krem BB, a w trudnych przypadkach pomoc korektora.

Partner - materiał

Zobacz najlepsze kremy BB

Więcej o: