Ogrodniczki - z czym łączyć hit tego lata?

Lata świetności święciły w latach 90-tych. Obecnie ponownie wkraczają w świat mody.

Dla wielu z nas kojarzą się z beztroskim dzieciństwem, innym zaś przywołują na myśl uniform ogrodników, który ma chronić przed zabrudzeniem koszuli. Nieważne jakie mamy skojarzenia, ogrodniczki królują w obecnych trendach.

Na sportowo

Jeansowe ogrodniczki doskonale pasują do luźnych t-shirtów i kraciastych koszul. Aby dodać stylizacji większego luzu, załóż na ramię tylko jedną szelkę. Postaw na płaskie obuwie. Idealne będą tu klasyczne czerwone trampki za kostkę, lub kultowe białe Conversy.

Materiały partnerów

na sportowo

Elegancko

Jeans, biały t-shirt lub elegancka koszula i szpilki w kolorze nude. Idealne połączenie kolorystyczne. Na ramiona narzuć skórzaną ramoneskę i zachwycaj swoją kobiecością. Pamiętaj: biżuteria to najlepszy przyjaciel kobiet - postaw na złote dodatki!

Materiały partnerów

Elegancko

Na plażę

Postaw na ogrodniczki z krótkimi nogawkami. Załóż top na ramiączkach i japonki. Na rękę włóż kilka kolorowych bransoletek, one ożywią Twój zestaw i tchną w niego swobodę!

Materiały partnerów

Na plażę

Na zakupy

Chcesz czuć się wygodnie, a zarazem kobieco? Wybierz połączenie: ogrodniczki, koturny, koszulka z krótkim rękawem. Pamiętaj o dużej torbie, która będzie zarówno stylowa jak i użyteczna.

Materiały partnerów

Na zakupy

Więcej o: