Fokus na: szachownicę w stylu Louis Vuitton

Klasyka i elegancja - szachownica to jeden z najgorętszych trendów sezonu

Krata przypominająca szachownicę w stylu Louis Vuitton to prawdziwy hit wiosny 2013 . Szachownica pojawiła się na sukienkach, spódnicach, spodniach, bluzkach i wszelkiego rodzaju dodatkach: od butów po biżuterię i dodatki do włosów włącznie.

Szachownica optycznie wyszczupla sylwetkę, więc bez obaw można ją nosić jako total look. Ciekawie prezentują się również dodatki z tym wzorem np. torebka lub szpilki.

Podoba wam się ten motyw? Macie go w swojej szafie? Zajrzyjcie do naszej  GALERII , jeśli planujecie wzbogacić swoją garderobę o ubrania i akcesoria w modną kratkę.

kolorykolory kolory Weź udział w konkursie i przyjdź na imprezę Woolite Swap Show!

Krata przypominająca szachownicę w stylu Louis Vuitton to prawdziwy hit wiosny 2013. Szachownicapojawiła się na sukienkach, spódnicach, spodniach, bluzkach i wszelkiego rodzaju dodatkach: od butów po biżuterię i dodatki do włosów włącznie.

Pamiętajcie jednak, że szachownica, jak wszystkie wzory optycznie dodają kilka kilogramów naszej sylwetce, dlatego paniom z obfitymi kształtami polecamy raczej kraciaste dodatki np. torebkę lub szpilki.

Podoba wam się ten motyw? Macie go w swojej szafie? Zajrzyjcie do naszej galerii, jeśli planujecie wzbogacić swoją garderobę o ubrania i dodatki z tym deseniem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.